Společnost eobuv.cz je na trhu již více než deset let. Jedná se o polskou společnost se sídlem v Lubušském vojvodství. V Polsku má síť kamenných prodejen. Na území České republiky provozuje v tuto chvíli zatím pouze eshop, ale stihla si zde už vybudovat silnou pozici na trhu.

Nabídka eobuv.cz - široká nabídka obuvi všech typů a značek

Nabídka eobuv.cz je, jak už vyplývá z názvu domény, zaměřena především na prodej obuvi. Kromě toho zde můžete koupit různé doplňky - kabelky, pásky, peněženky, ponožky, šály,  čepice či hodinky. To vše od různých světových značek. Celkové je na eshopu více než 50.000 druhů zboží od téměř 500 výrobců. Mezi zastoupenými značkami najdeme firmy jako Nike, Adidas, Merrell, Mustang, GEOX či Sprandi.

Produktová nabídka obchodu je členěna do několika hlavních kategorií. Dělení je poměrně logické, tedy na dámské, pánské, dětské, sportovní a prémiové zboží.  Tyto kategorie pak doplňují další tři - doplňky, kabelky a specifická sekce s výprodejovým zbožím.

Každá kategorie se pak dělí na další poddruhy zboží, například zimní obuv, trekingová obuv, kozačky a podobně. Ke zboží se tak můžete dostat buď proklikáváním přes výše zmíněné kategorie a podkategorie nebo využít možnosti filtrování.  To lze určitě doporučit. Zboží můžete filtrovat dle typu obuvi, velikosti či výrobce. Dále jo možné si zobrazit jen akční či slevněné zboží, a to řadit například podle ceny.

V detailu produktu mnoho důležitých informací. Bohatá fotogalerie či informace o produktu a použitých materiálech jsou samozřejmostí. Dále je zde, u bot velmi důležitá, velikostní tabulka a informace, do kdy bude zboží odesláno. Najdete zde rovněž recenze a zkušenosti zákazníků s daným produktem, či související zboží.

Recenze a zkušenosti s eobuv.cz - pochvala za rychlost dodání

Uživatelé ve svých recenzích a zkušenostech eobuv.cz velmi chválí. Vyzdvihují zejména širokou nabídku zboží a také rychlost dodání. Pokud někam směřují výtky, pak většinou jen k eshopu samotnému, přesněji k jeho přehlednosti. 

Velmi často je ve spokojených recenzích zmiňovány možnost dopravy zdarma po celé ČR. Ta platí od objednávky, která přesáhne 699 Kč. Většinu objednávek obchod  zpravidla expeduje ze skladu do 24 hodin od objednání zboží. Pokud vám zboží nevyhovuje, je možné ho bez udání důvodu vrátit do 30 dnů od okamžiku převzetí zásilky.

Recenze zákazníků na eobuv.cz si můžete přečíst i na Refundo.cz.

Další recenze na obchody

Slevové akce a slevové kódy eobuv.cz

Základní slevový kupón na první nákup obdrží zákazník po registraci do newsletteru. Kupón je v hodnotě 250 Kč a podmínkou využití kupónu je nákup nad 2500 Kč z nezlevněné kolekce. Kupón pak nelze spojit s jinou slevou. Další slevové kupóny posílá eobuv.cz spolu s objednávkou. Ty mají různou hodnotu od 130 Kč až po 1290 Kč a rovněž různé využití.

Na eobuv bývají velmi často i různé slevové výprodejové akce na boty či doplňky různých značek a kolekcí. Využitím těchto akcí lze ušetřit desítky procent, někdy i 70 %. Jejich přehled najdete na Refundo.cz v příslušné sekci.

Další, velmi zajímavou možností, jak ušetřit za nákupy na eobuv.cz je cashback.

eobuv.cz – cashback až 4 % na všechny nákupy zpět na váš účet

Pokud nakoupíte na eobuv.cz proklikem přes Refundo.cz, můžete získat až 4 % z každého vašeho nákupu zpět na účet. Například loni získali nakupováním přes Refundo.cz někteří uživatelé téměř 30.000 korun za rok. Zajímá vás, jak cashback funguje, prohlédněte si naše video níže. Je to velmi jednoduché a navíc můžete ušetřit nakupováním nejen na eobuv.cz, ale i na dalších více než 1000 obchodech.