FotoŠkoda.cz
až 5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

FotoŠkoda.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na FotoŠkoda.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na FotoŠkoda.cz
+ až 5 % cashback

Akce 6 dní

1,25 % cashback
Blesky; Časosběrné kamery; Digitální zrcadlovky; Diktafony; Kompaktní fotoaparáty; Kompakty s výměnným objektivem; Leica blesky; Leica příslušenství; Leica objektivy; Leica brašny; Leica filtry; Leica fotoaparáty; Leica dalekohledy


1,25 % cashback
Objektivy s pevným ohniskem; Sportovní kamery; Střední formát; Střední formát, doplňky; Videokamery; Zoom objektivy; Zrcadlovky


5 % cashback
FotoKurzy


2,5 % cashback
Všechny ostatní kategorie zboží


U FotoŠkoda.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

2 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

28 dní
průměrná doba schválení

108,17 Kč
průměrná získaná částka


FotoŠkoda.cz

FotoŠkoda.cz – specializovaná prodejna na digitální fotoaparáty, objektivy, stativy, paměťové karty, videokamery.

Centrum FotoŠkoda.cz je specializovaná prodejna na foto-videotechniku a fotografické služby. Nabízí digitální fotoaparáty, videokamery, objektivy, stativy a příslušenství. Zhotovení fotografií, DTP, ateliér a minigalerie.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?