2 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ZdravéStravování.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na ZdravéStravování.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 20 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na ZdravéStravování.cz
+ 2 % cashback

Akce 6 dní

2 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U ZdravéStravování.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

25 dní
průměrná doba schválení

131,28 Kč
průměrná získaná částka


ZdravéStravování.cz

ZdravéStravování.cz – Krabičková dieta.

Denně rozváží zákazníkům vyvážené celodenní menu z těch nejlepších surovin. Všechna jídla připravují kreativní kuchaři za použití moderních technologií podle receptur sestavených erudovanými nutričními specialisty vedenými Mgr. Kateřinou Šimkovou (Masarykova univerzita, Lékařská fakulta, Obor výživa člověka).

Široké spektrum programů nabízí to nejlepší z výživy, jak pro běžného klienta, tak pro sportovce, vegetariána i kojící maminku. Nejnověji je do portfolia zařazen program pro seniory.

Celkově se dá vybrat z devíti různých variant. Mimořádnému zájmu se těší jídelníčky připravené pro redukci hmotnosti a nastavení zdravého životního stylu.

Možnost vyloučit určité potraviny nebo skupiny potravin je jedním z dalších benefitů, kterým Zdravé stravování vychází vstříc potřebám svých klientů. Jako jedna z mála společností nabízí i služby vlastních nutričních poraden a individuální konzultace.

Za dopravu k zákazníkovi domů nebo do zaměstnání se neúčtují žádné další poplatky. Jednou z dalších možností je vyzvedávání stravy v některém ze sítě odběrných míst.

Zdravé stravování nabízí programy pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život pro všechny klienty od dětského do seniorského věku.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?