Krasa.cz
4 % – 2,45 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Krasa.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Krasa.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Krasa.cz
+ až 4 % cashback

Akce 6 dní

3,5 % cashback
Nový zákazník


2,45 % cashback
Stávající zákazník


2,8 % cashback
Zboží značky Sefiros - nový zákazník


4 % cashback
Zboží značky Sefiros – stávající zákazník


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Krasa.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

107 lidí hodnotilo obchod


1600
transakcí

61 dní
průměrná doba schválení

74,50 Kč
průměrná získaná částka


Krasa.cz

Krasa.cz – kosmetika pro vaši krásu a zdraví. Široký výběr kvalitní kosmetiky a parfumerie.

Každá žena chce být krásná, v životě je mnoho příležitostí, kdy můžete podtrhnout svojí zevní krásu a zapůsobit na své okolí. Nabízíme vám internetový obchod, který vám s vaší krásou pomůže a vytvoří z vás luxusní dámu. V deseti hlavních sekcích si vyberete, jakou kosmetiku preferujete, zda se má jednat o kosmetiku na obličej, tělo, vlasy nebo bio produkty. Příjemné akční ceny vás překvapí a určitě potěší. Výhodné balíčky, které jsou vhodné i jako vánoční či narozeninový dárek jsou tím pravým zbožím pro vaše blízké. Nad 1200 Kč bude doprava k vám zcela zdarma. Můžete si vybrat ze 7 druhů doručení. Internetový obchod se také může pochlubit bleskovým dodáním, na výdejních místech, ještě tentýž den a u vás doma do druhého pracovního dne. Vybrat si můžete ze široké nabídky produktů, ať už se jedná o krémy, rtěnky, řasenky, make-up, šampóny, regenerační séra, parfémy nebo laky na nehty. Neváhejte a povídejte se na stránku krasa.cz, kde je pro vás připravené perfektní značkové zboží za velice příjemnou cenu.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?