Alensa.cz
2,75 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Alensa.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,75 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Alensa.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 28 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Alensa.cz
+ 2,75 % cashback

Akce 6 dní

2,75 % cashback
na všechny objednávky


U Alensa.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

1 lidí hodnotilo obchod


70
transakcí

63 dní
průměrná doba schválení

22,73 Kč
průměrná získaná částka


Alensa.cz

Alensa.cz – kontaktní čočky – dioptrické nebo barevné, včetně roztoků, s dodáním do 24h. Velký výběr slunečních a dioptrických brýlí.

Alensa má jeden z nejširších sortimentů online čoček a příslušenství, disponuje více než 120 000 krabičkami na kontaktní čočky a více než 1 miliony sad kontaktních čoček připravených k odeslání.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?