1,2 % – 0,3 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

eBay.co.uk

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na eBay.co.uk jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na eBay.co.uk
+ až 1,2 % cashback

Akce  6 dní

1,2 % cashback
Clothing, Shoes & Accessories; Health & Beauty; Jewelry & Watches; eBay Motors; US Motors


0,9 % cashback
Art & Antiques; Coins & Paper Money; Crafts; Dolls & Bears; Entertainment Memorabilia; Miscellaneous Collectibles; Pottery, Glass; Sports & Leisure; Stamps; Toys, Hobbies, and Games; Alcohol & Food; Baby; Miscellaneous Home & Garden/Appliances; Pet Supplies; Gift Cards & Coupons; Miscellaneous Lifestyle; Musical Instruments; Sports; Tickets & Events; Books, Comics & Magazines; DVDs & Movies; Music; Vehicle Parts & Accessories


0,75 % cashback
Business & Industrial


0,6 % cashback
Cameras & Photo; Cell Phones & Accessories; Consumer Electronics/TV, Video & Audio; Video Games & Consoles


0,45 % cashback
Computers/Tablets & Networking


0,3 % cashback
Real Estate


Cashback získáte pouze z platné vítězné nabídky "Winning Bid" nebo transakcí "Buy It Now".
Hodnota cashbacku se ve většině případů pohybuje v rozmezí stanovených procent. Každý z produktů má však nastaven cashback jinak a jeho přesná výše záleží na konkrétním prodejci a typu produktu.
Vemte prosím také na vědomí, že existují určité položky a kategorie, ze kterých má společnost eBay Inc. nízké nebo žádné příjmy. V takových případech získáte také nízký nebo žádný cashback. Tyto položky a kategorie mohou zahrnovat různé dárkové karty, předměty prodávané charitou nebo speciální propagační nabídky.
Z důvodu technického omezení na straně eBay je cashback připisován až 4. den po objednávce.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U eBay.co.uk a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


900
transakcí

43 dní
průměrná doba schválení

7,67 Kč
průměrná získaná částka


eBay.co.uk

eBay.co.uk – britská mutace jedné z největších nákupních galerií světa. Aukční gigant, který používají miliony uživatelů po celém světě. Naleznete zde cokoliv od elektroniky přes módu po sportovní vybavení či dětské zboží.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?