AliExpress.com

AliExpress.com

0,625 % - 5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na AliExpress.com Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

4,75 Kč

Příklad získání peněz za nákup na AliExpress.com

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na AliExpress.com

Použito 4866x    Končí 27.02.2018 Využít akci
0,625 % - 5 %cashback

AliExpress.com

AliExpress.com přináší kvalitní výrobky za velkoobchodní ceny. Objednejte si zboží přímo od výrobců. Ve většině případů doprava ZDARMA.

Aliexpress.com – zaručeně kvalitní sortiment nejrůznějšího zboží za velkoobchodní ceny, od elektroniky přes oblečení, jak pánské, dámské, tak i něco pro vaše ratolesti. Pokud hledáte dárek pro vaše nejbližší či vaši drahou polovičku, jistě nebudete zklamáni.

Aliexpress.com zaručuje možnost navrácení peněz, až do 15 dnů po dokončení objednávky. Dále poskytuje garanci navracení  zboží i v případě, kdy je zboží zcela v pořádku a jedná se pouze o bezdůvodné  navrácení. Pokud se bojíte falešných napodobenin, tak vás jistě zaujme možnost, kdy v případě zjištění, že vámi obdržené zboží je falzifikát, získáte až trojnásobek hodnoty z prodejní ceny zboží.

Jednotlivé cashback kategorie pro AliExpress.com

Mobilní telefony 2,5 %   Produkty se sníženou sazbou cashbacku ze strany prodejce 0,625 %
Všechny ostatní produkty 5 %  

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Nepoužívejte při nakupování žádné speciální doplňky prohlížeče, jakými jsou například Aliexpress SuperStar a další. Takové doplňky brání správnému fungování cashbacku od Refundo.

Cashback u Aliexpress.com je připisován za objednávku přes webové stránky Aliexpress.com, mobilní verzi stránek Aliexpress.com a v mobilní aplikaci Aliexpress.com bezprostředně po prokliku z Refundo.
Vezměte prosím na vědomí, že se cashback vztahuje pouze na zboží, kdy je prodávající z Číny a nákup proběhne v amerických dolarech (USD).
Pokud je prodávající z Ruska nebo jiných zemí, pak se na nákup cashback neztahuje.
Cashback se tedy poskytuje přibližně u 60 milionů produktů, což je ovšem jen 60 % všech produktů, co se u Aliexpress dají zakoupit. Ne za všechny produkty tedy může být připsán cashback.

V případě nákupu přes mobilní aplikaci Aliexpress pro operační systém Android nebo iOS je cashback také připisován. Aplikace se však musí otevřít automaticky po prokliku z Refundo (nebo se vás systém zeptá na otevření aplikace) a musíte ji mít již před proklikem z Refundo nainstalovanou! Pokud by se vám aplikace sama neotevřela a načetl se vám pouze mobilní nebo klasický web Aliexpress, pak je nutné zvolit nabízenou možnost stažení aplikace, čímž se vám již nainstalovaná aplikace automaticky otevře. V případě, že se vám aplikace v žádném z výše popsaných případů neotevře, nemůžeme cashback při nákupu z aplikace garantovat.

U AliExpress.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu AliExpress.com" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Orsay.cz - 10% sleva na džínsy

Získejte zpět
2,5 % cashback
Orsay.cz - 10% sleva na džínsy

Rituall.cz - Novinka!

Získejte zpět
10 % cashback
Rituall.cz - Novinka!
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?