AliExpress.com

AliExpress.com

0,625 % - 5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

4,60 Kč

Příklad získání peněz za nákup na AliExpress.com

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na AliExpress.com

Použito 5953x    Končí 22.08.2018 Využít akci
0,625 % - 5 %cashback

AliExpress.com

AliExpress.com přináší kvalitní výrobky za velkoobchodní ceny. Objednejte si zboží přímo od výrobců. Ve většině případů doprava ZDARMA.

Aliexpress.com – zaručeně kvalitní sortiment nejrůznějšího zboží za velkoobchodní ceny, od elektroniky přes oblečení, jak pánské, dámské, tak i něco pro vaše ratolesti. Pokud hledáte dárek pro vaše nejbližší či vaši drahou polovičku, jistě nebudete zklamáni.

Jednotlivé cashback kategorie pro AliExpress.com

Mobilní telefony 2,5 %   Produkty se sníženou sazbou cashbacku ze strany prodejce 0,625 %
Všechny ostatní produkty 5 %  

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Maximální výše připsaného cashbacku pro jednu objednávku je ze strany Aliexpress omezena na 31 USD.

Nepoužívejte při nakupování žádné speciální doplňky prohlížeče, jakými jsou například Aliexpress SuperStar a další. Takové doplňky brání správnému fungování cashbacku od Refundo.

Cashback u Aliexpress.com je připisován za objednávku přes webové stránky Aliexpress.com, mobilní verzi stránek Aliexpress.com a v mobilní aplikaci Aliexpress.com bezprostředně po prokliku z Refundo.
Vezměte prosím na vědomí, že se cashback vztahuje pouze na zboží, kdy je prodávající z Číny a nákup proběhne v amerických dolarech (USD).
Pokud je prodávající z Ruska nebo jiných zemí, pak se na nákup cashback neztahuje.
Cashback se tedy poskytuje přibližně u 60 milionů produktů, což je ovšem jen 60 % všech produktů, co se u Aliexpress dají zakoupit. Ne za všechny produkty tedy může být připsán cashback.

V případě nákupu přes mobilní aplikaci Aliexpress pro operační systém Android nebo iOS je cashback také připisován. Aplikace se však musí otevřít automaticky po prokliku z Refundo (nebo se vás systém zeptá na otevření aplikace) a musíte ji mít již před proklikem z Refundo nainstalovanou! Pokud by se vám aplikace sama neotevřela a načetl se vám pouze mobilní nebo klasický web Aliexpress, pak je nutné zvolit nabízenou možnost stažení aplikace, čímž se vám již nainstalovaná aplikace automaticky otevře. V případě, že se vám aplikace v žádném z výše popsaných případů neotevře, nemůžeme cashback při nákupu z aplikace garantovat.

U AliExpress.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Bibloo.cz - Sleva 15 % na poslední velikosti

Získejte zpět
5 % cashback
Bibloo.cz - Sleva 15 % na poslední velikosti
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?