AliExpress.com
až 5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

AliExpress.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na AliExpress.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

$3 kupón pro nové zákazníky
+ až 5 % cashback

Akce

5 % cashback
Dámské, pánské, dětské oblečení; Zahradní potřeby; Doplňky pro domácnost; Příslušenství k mobilům


1,66 % cashback
Mobilní telefony; Tablety; Počítače, Notebooky; Počítačové příslušenství; Domácí audio a video; Interní a externí úložiště


3,88 % cashback
Všechny ostatní produkty


0,55 % cashback
Vybrané produkty značek Honor, Huawei, Lenovo, MEIZU, OnePlus, UMIDIGI a Xiaomi


0 % cashback
Virtuální produkty; Cestovní poukazy a kupóny; Knihy


Maximální výše připsaného cashbacku pro jednu objednávku je ze strany Aliexpress omezena na 27 USD.

Nepoužívejte při nakupování žádné speciální doplňky prohlížeče, jakými jsou například Aliexpress SuperStar,  AliTools a další. Takové doplňky brání správnému fungování cashbacku od Refundo.

Cashback u Aliexpress.com je připisován za objednávku přes webové stránky Aliexpress.com, mobilní verzi stránek Aliexpress.com a v mobilní aplikaci Aliexpress.com bezprostředně po prokliku z Refundo.
Vezměte prosím na vědomí, že se cashback vztahuje pouze na zboží, kdy je prodávající z Číny, Španělska, Ruska, Turecka nebo Itálie.
Pokud se prodávající rozhodne neúčastnit cashback služby, pak se na nákup cashback nevztahuje.

V případě nákupu přes mobilní aplikaci Aliexpress pro operační systém Android nebo iOS je cashback také připisován. Aplikace se však musí otevřít automaticky po prokliku z Refundo (nebo se vás systém zeptá na otevření aplikace) a musíte ji mít již před proklikem z Refundo nainstalovanou. V případě, že se vám aplikace po prokliku automaticky neotevře, nemůžeme cashback při nákupu z aplikace garantovat.

U AliExpress.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

487 lidí hodnotilo obchod


100000
transakcí

53 dní
průměrná doba schválení

4,83 Kč
průměrná získaná částka


AliExpress.com

AliExpress.com přináší kvalitní výrobky za velkoobchodní ceny. Objednejte si zboží přímo od výrobců. Ve většině případů doprava ZDARMA.

Aliexpress.com – zaručeně kvalitní sortiment nejrůznějšího zboží za velkoobchodní ceny, od elektroniky přes oblečení, jak pánské, dámské, tak i něco pro vaše ratolesti. Pokud hledáte dárek pro vaše nejbližší či vaši drahou polovičku, jistě nebudete zklamáni.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?