BonPrix.cz

BonPrix.cz

4,5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na BonPrix.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

53,36 Kč

Příklad získání peněz za nákup na BonPrix.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na BonPrix.cz

Použito 3946x    Končí 30.09.2017 Využít akci
4,5 %cashback

BonPrix.cz

Zásilkový obchodní dům Bonprix.cz patřící do největšího koncernu tohoto typu na světě – OTTO Versand v Hamburku. Vybírejte z nabídky módního oblečení pro ženy, muže i děti. Využite také mimořádných slev a výprodejů, které Bonprix nabízí.

Internetový obchod pro všechny ženy, které vědí, co chtějí a vědí, co se nosí. Krásné oblečení se zaručenou kvalitou vás bude bavit. Obchod se specializuje spíše na dámské oblečení, ale to neznamená, že by zde děti nebo muži neměli široký výběr, právě naopak. Pokud je žena chytrá a šetřící hospodyňka, která jde s dobou, určitě nepohrdne široké nabídce domácích doplňků, jako jsou koberečky, malé kuchyňské pomůcky, praktické držáky a úchyty na oblečení a věci a také tematické doplňky dle aktuální sezóny (Vánoce, Velikonoce, Halloween, atd.). Tabulka velikostí oblečení odpovídá klasickým evropským mírám, tak jak jsme zvyklí. Bižuterie, kabelky, hodinky, čepice, šálky to všechno naleznete na jednom z nejoblíbenějších internetových obchodů s názvem Bonprix.cz. Pokud se zdarma zaregistrujete, dostanete dárek v podobě 150 Kč slevy na první nákup. Každý den vám obchod nabízí akční ceny a novinky. Jestliže jste členkou klubu Bonprix, můžete se těšit na 10% slevu na vybraný nákup. Příjemné nakupování.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U BonPrix.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu BonPrix.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Orsay.cz - Víkend s poštovným zdarma

Získejte zpět
2,5 % cashback
Orsay.cz - Víkend s poštovným zdarma

Suprapholnine.cz - Novinka!

Získejte zpět
3,5 % cashback
Suprapholnine.cz - Novinka!
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?