2 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

BonPrix.cz

Získejte peníze za nákup na BonPrix.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na BonPrix.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 20 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

V případě použití slevového kupónu odjinud než z Refundo může dojít k nepřipsání cashbacku za nákup.

10% slevový kód + doprava zdarma při nákupu od 499 Kč

10 % sleva + 2 % cashback

Kupón   26.7.2021

Cashback kategorie u BonPrix.cz

2 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Bonprix.cz má mírně odlišné podmínky pro získání cashbacku, a to z důvodu jeho specifického technického řešení webu a propojení s on-line partnery. Pro úspěšné získání cashbacku si musíte dát pozor následující:
Pokud kliknete na nějaký odkaz v některém z Bonprix newsletterů nebo z jejich reklamy, tato relace se zablokuje na 60 minut. Pokud se během těchto 60 minut dostane na Bonprix prostřednictvím některého z jiných odkazů (např. právě z Refundo nebo když budete hledat ještě v posledním kroku nějaký slevový kód), tento nákup bude přiřazen ke zdroji "newsletter" a ne ke zdroji "Refundo" a cashback se nezaznamená!
Cashback bude přiřazen jen tehdy, pokud až po 60 minutách znova provedete proklik z Refundo.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U BonPrix.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi BonPrix.cz – recenze od našich uživatelů

Denisa N.
20. únor 2020
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • velké velikosti, fajn ceny, fajn materialý

jsem velice spokojená hlavně ze spodním prádlem.


Všechny recenze BonPrix.cz (87)

Více o BonPrix.cz

Bonprix je zásilkový obchod nabízející různé druhy oblečení pro může, ženy i děti. Patří mezi nejoblíbenější e-shopy z oblečením nejen v ČR ale i na Slovensku. V České republice působí Bonprix od roku 2004, nicméně jeho historie je delší. Firma vznikla v roce 1986 v Německu, v roce 1997 založila svůj první e-shop a aktuálně patří do skupiny Otto, což je jedna z největších světových e-komerce společností.

Jaké zboží Bonprix.cz nabízí

Najdete zde širokou nabídku oblečení  - od spodního prádla, plavek přes módní oblečení až po obuv či jiné doplňky. Jsou zde i doplňky do domácnosti, jako jsou záclony, rolety, bytový textil či jiné dekorace. To vše je nabízeno v přehledných kategoriích.

Hlavní kategorie jsou na Bonprixu čtyři – Žena, muž, díte a Dům. Pro ženy nabízí Bonprix oblečení, prádlo, plavkovou módu, obuv a doplňky, to vše dle nejnovějších módních trendů a v různých velikostech. Jednou z kategorií na Bonprixu jsou i velké velikosti. Na Bonprixu si na své přijdou i muži. Mužské kategorie v podstatě kopírují ty ženské. Jiné rozdělení kategorií je ovšem u dětí. Zde naleznete podkategorie – miminka, dívky, chlapci, prádlo a obuv.

Nejvíce se ovšem na Bonprixu realizují ženy. Výběr značek, barev, velikostí, střihů a druhů oblečení je na Bonprixu obrovský. Šaty, trička, topy, svetry, kalhoty, džíny, bundy, kabáty, halenky, sukně ale i těhotenské oblečení, to vše dle nejnovějších módních trendů nenechá v klidu žádnou ženu.

Bonprix.cz slevy

Slevy mají na Bonprixu svou speciální kategorii. E-shop svým zákazníkům nabízí různé akce, slevy a výprodeje prakticky neustále. Díky těmto slevám lze ušetřit nemalé částky. Ještě větší slevu můžete získat využitím cashbacku přes Refundo.cz.

Bonprix.cz katalog

Přestože je Bonprix e-shopem, tak svým klientům posílá tištěný katalog zboží, který lze objednat a Bonprix ho přikládá i k objednávkám. Pokud jste již z Bonprixu objednali, pak jejich katalog určitě velmi dobře znáte. 

Kromě toho nabízí Bonprix svým zákazníkům i členství v klubu. Díky členství v klubu Bonprix získáte slevu 10 % na každé objednávce  podané v době trvání členství. Klubovou slevu je navíc možné spojit s jinými akcemi.  Půlroční členský příspěvek v klubu Bonprix je 199 Kč, přičemž po uplynutí šesti měsíců je členství v klubu automaticky prodlouženo při podání další objednávky, pokud se zákazník nerozhodne z klubu vystoupit.

87 lidí hodnotilo obchod

2600
transakcí

60 dní
průměrná doba schválení

54,76 Kč
průměrná získaná částka

BonPrix.cz

BonPrix.cz – Zásilkový obchodní dům Bonprix.cz patřící do největšího koncernu tohoto typu na světě – OTTO Versand v Hamburku. Vybírejte z nabídky módního oblečení pro ženy, muže i děti. Využite také mimořádných slev a výprodejů, které Bonprix nabízí

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?