Uživatelů, kteří si loni přes Refundo.cz dokázali vydělat více než 10 000 korun bylo však podstatně více. Důležité je uvědomit si, že svůj nákup na internetu byste realizovali tak, jako tak, ale díky cashbacku můžete získat další peníze navíc. Je škoda tuto možnost aktivně nevyužívat, když vás stojí prakticky jen jeden proklik navíc.

Na partnerských webech Refundo.cz najdete prakticky vše, co lze na internetu koupit

Velkou výhodou Refundo.cz je počet partnerských eshopů. Těch má ze všech cashbackových portálu v ČR nejvíc, je jich už téměř 1000 a stále přibývají další. Sortiment těchto obchodů je přitom velmi široký, od elektroniky přes nábytek, oblečení, obuv, sportovní vybavení či kosmetiku až například po léky. Přes Refundo.cz můžete rovněž objednat zájezd, ubytování či dopravu. Za to vše lze při nákupu přes Refundo.cz získat odměnu. Nejčastěji využívaných obchodem na Refundo.cz je čínský gigant Aliexpress.com, kde se dá za skvělé ceny nakoupit prakticky cokoliv. 

Přes které obchody se na Refundo.cz nejvíce nakupuje:

1. Aliexpress.com – kompletní sortiment zboží
2. Booking.com – ubytování, letenky, doprava
3. Answear.cz - oblečení
4. Bonprix.cz - oblečení
5. Notino.cz – parfémy, kosmetika
6. DrMax.cz - léky
7. Topshop.cz – výrobky známé z teleshopingu
8. OKAY.cz – spotřební elektronika
9. eObuv.cz – obuv
10. KetoDiet.cz – Ketonová dieta

Ze seznamu top obchodů výše je patrné, že s cashbackem lze nakoupit prakticky cokoliv. Výše cashbacku je samozřejmě u různých obchodů či druhů zboží rozdílná. U některých obchodů lze z nákupu získat zpět 10 až 15 % z částky, za kterou jste nakoupili. Jinde třeba jen jedno procento. Nicméně v průměru se výše odměny, kterou můžete získat pohybuje mezi třemi až pěti procenty z nákupu. 

Rekordní cashback vyplacený jednotlivým uživatelům od Refundo.cz (od registrace doteď):

1. Klára H. - 130 616 Kč
2. Martina K. - 110 561 Kč
3. Jaroslav C. - 93 508 Kč
4. Marek M. - 84 975 Kč
5. Jonáš Š. - 79 306 Kč

Slevové kupóny a kódy

Dalším způsobem, jak získat lepší cenu v eshopu je využít slevových kódů. Na Refundo.cz naleznete všechny slevové kupóny a kódy od různých obchodů na unikátní stránce. Kde kód jen zkopírujete, zadáte na eshopu a už můžete nakupovat se slevou. 

Slevové akce

Na Refundo.cz najdete přehledně seřazené i různé slevové akce eshopů. Výše akce přitom nemá vliv na procento cashbacku. Tudíž v eshopu můžete nakoupit v akci, se slevovým kupónem a ještě k tomu získat navíc cashback. Díky tomu můžete při nákupu ušetřit velmi zajímavé částky do rodinného rozpočtu.

Toolbar Refundo.cz – rozšíření do prohlížeče

Chcete využívat Refundo cashback co nejefektivněji. Nainstalujte si Refundo.cz toolbar. Toto rozšíření do prohlížeče vás při návštěvě eshopu upozorní, že při nákupu můžete získat cashback a ušetřit tak na nákupu další peníze. Instalace je velmi jednoduchá a toto rozšíření je nejen zdarma, ale navíc za jeho první použití dostanete od Refundo bonus 10 Kč.

Bonus za doporučení Refundo.cz

Další z mnoha možností, jak získat od Refundo peníze navíc je doporučení Refundo.cz ostatním uživatelům. Můžete získat 5 Kč za každého nového uživatele, který se zaregistruje prostřednictvím vašeho odkazu na Refundo.cz a potvrdí svou registraci. Dalších 100 Kč vám Refundo.cz připíše ve chvíli, kdy vámi doporučený člen získá schválený cashback v hodnotě alespoň 50 Kč.