Představujeme obchody - DrMax.cz

3.3.2021, Recenze


Dr.Max rozhodně není jen internetovou lékárnou. Naopak, v ČR má více než 450 kamenných poboček a je tak největší lékárenskou sítí u nás. My se v dnešním článku zaměříme na eshop DrMax.cz.

Číst celé »

Představujeme obchody - Pilulka.cz

Představujeme obchody - Pilulka.cz

25.2.2021, Recenze


Nakupujete léky on-line? Pak je pravděpodobné, že jste na eshop Pilulka.cz už narazili a máte s ním svou zkušenost. Pokud ho neznáte, přečtěte si naši recenzi. Kdo za obchodem stojí, jaký je jeho sortiment či jak na něm ušetřit - to vše se dozvíte v našem článku.

Číst celé »

Představujeme obchody  - eobuv.cz

Představujeme obchody - eobuv.cz

19.2.2021, Recenze


Jestliže chcete koupit boty či různé doplňky, jako jsou kabelky, pásky, peněženky, ponožky, šály či  čepice, pak je internetový obchod eobuv.cz určen právě vám. Jak se zde nakupuje, jaké jsou zkušenosti zákazníků s tímto eshopem a jaké slevy či akce zde můžete najít, se dočtete v našem článku.

Číst celé »

Představujeme obchody – Answear.cz

Představujeme obchody – Answear.cz

17.2.2021, Recenze


Pokud jen trochu sledujete jakákoliv média, je prakticky jisté, že jste nemohli uniknout masivní reklamní kampani, kterou Answear v ČR spustil. Jaké zboží a značky tento obchod vlastně nabízí a jaké jsou zkušenosti jeho zákazníků? V naší recenzi se dozvíte více.

Číst celé »

Představujeme obchody – Bonprix.cz

15.2.2021, Recenze


Představujeme obchody - AboutYou.cz

10.2.2021, Recenze


Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?