Možností, jak koupit kvalitní alkohol je celá řada. Pokud chcete za nákup vína, piva, rumu, whisky či jiných destilátů, ať už v klasickém či dárkovém balení ušetřit, kupte ho v některém z mnoha e-shopů a s alkoholem. Připravili jsme pro vás přehled některých z nich.

E-shopů, kde můžete koupit alkohol je celá řada. Nabízí ho jak velké e-shopy s potravinami či s dárky, tak samotní výrobci a v neposlední řadě i "speciálky" zabývající se čistě a jen prodejem destilátů a příslušenství v k nim. A právě na tyto obchody, z nichž většinu má ve svém portfoliu i Refundo.cz jsme zaměřili náš dnešní článek.

Alkohol.cz - tisíce druhů alkoholu skladem a výdejní místa po celé ČR

Alkohol.cz patří mezi největší a nejznámější prodejce destilátů různých druhů u nás. Najdete zde kompletní nabídku všech druhů alkoholu - piva, vína, rumy, whisky, pálenky, míchané nápoje a řadu dalších. V nabídce je i nealko, pochutiny k alkoholu či různé doplňky, jako je sklo, koření, odborná literatura či barmanské potřeby. K dispozici jsou i dárková balení či luxusní a investiční láhve za více než 100 000 korun. E-shop nabízí i řadu různých akcí a akčních slev. Zboží z něj je možné vyzvednout na stovkách výdejních míst po celé ČR nebo si jej nechat doručit přímo domů. Když na Alkohol.cz nakoupíte proklikem z Refundo.cz, získáte za váš nákup cashback až 4,5 % z ceny nákupu zpět na váš účet.

TopAlkohol.cz - kompletní sortiment zboží za příznivé ceny

Velmi podobný sortiment má i TopAlkohol.cz. I tady nakoupíte kompletní sortiment zboží, od všech druhů destilátů, přes nealko a potravinové doplňky až po různé barové doplňky. V nabídce je pak i kvalitní káva různých druhů a výrobců. Stejně jako Alkohol.cz nabízí i tento e-shop přes služby jako je Zásilkovna.cz nebo Uloženka.cz možnost vyzvednutí zásilky prakticky po celé ČR. Pokud pro nákup na TopAlkohol.cz využijte proklik přes Refundo.cz získáte cashback 1 % z ceny objednávky.

PanAlfred.cz - zaměření na mini-lihovary a mini-pivovary

Kompletní nabídku různých druhů alkoholu nabízí i PanAlfred.cz. Tento e-shop se však zaměřuje především na nabídku českých mini-lihovarů a také mini-pivovarů. Je tak ideální volbou, když chcete sobe nebo jako dárek pořídit různé pálenky či likéry z české provenience. Při nákupu na PanAlfred.cz proklikem z Refundo.cz získáte formou cashbacku další 1,5 % z nákupu zpět.

OsobniVinoteka.cz - naše i světová vína v klasickém či dárkovém balení

Na rozdíl od předchozích e-shopů je OsobniVinoteka.cz zaměřena čistě na prodej vín a všeho co s vínem souvisí. Najdete zde jak česká, tak především moravská i světová vína výborné kvality, a to jak tichá, tak i šumivá vína. Pokud tedy chcete, ať už pro sebe nebo jako dárek, koupit výborné víno, je tento e-shop určen právě vám. V nabídce OsobniVinoteka.cz jsou i tematické a dárkové balíčky. Dobrou zprávou je, že Refundo.cz vám na tomto e-shopu nabízí cashback ve výši 4 % z ceny nákupu.

Shop-vino.cz - světová vína a ostatní destiláty ze světa

Shop-vino.cz je zaměřen na vína a ostatní destiláty ze zahraničí. Naše vína byste zde hledali marně, nicméně o to větší a rozmanitější je nabídka vín a destilátů světových. Prim v nabídce hrají italská, argentinská, portugalská vína a rovněž vína z USA, konkrétně z Kalifornie. Na tomto internetovém obchodě můžete při prokliku z Refundo.cz získat cashback ve výši 2,5 %.

AvivaWines.cz - exkluzivní šumivá vína původem z Valencie

Nakonec jsme si pro vás nechali jednu čistou speciálku s velmi specifickou a úzkou nabídkou. Obchod se jmenuje AvivaWines.cz a je zamřen na exkluzivní šumivá vína původem z Valencie. Tato vína si můžete koupit formou jednotlivých lahví nebo jak dárkové sety, které kromě vína obsahují i dvě skleničky s brandem Aviva, a to v různých barevných kombinacích. Na tomto e-shopu můžete při prokliku z Refundo.cz získat velmi zajímavý cashback ve výši 6,25 % z ceny objednávky.

V příštím článku se podíváme na to, jak jednotlivé druhy alkoholu správně skladovat, aby byla zaručena jejich delší životnost a kvalita.