Answear.cz

Answear.cz

3 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

V obchodě není dočasně nabízen cashback Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

74,28 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Answear.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Answear.cz

Použito 5957x    Končí 24.08.2018 Využít akci
3 %cashback

Answear.cz

Answear.cz – luxusní a velice moderní oblečení pro muže i ženy všech velikostí.

Tento internetový obchod vás zaujme na první pohled, kvalita je na prvním místě. Doprava nad 1000 Kč je v tomto obchodě po celé České republice zdarma. Jestliže si zboží objednáte do 14té hodiny v pracovní den, obchod slibuje, že zboží odešle ještě tentýž den, v jiných případech bude zboží odesláno následující pracovní den.

V rubrice „Kup si Outfit“ vás čeká příjemné překvapení. Modelky jsou oblečeny do již sestaveného modelu, který si můžete koupit. Uvidíte tak, jak bude celé oblečení vypadat. S tímto pomocníkem nešlápnete vedle. Jestliže s výrobkem nebudete spokojeni, můžete jej do 30ti dní vrátit bez udání důvodu, vracené zboží by mělo být zakoupeno přihlášeným uživatelem. Pro registrované uživatele si obchod připravil malé zpestření, pokud přivedete do obchodu nového zákazníka, který se zaregistruje, získáte 200 Kč odměnu za věrnost a podporu nákupu. Neváhejte a nakupujte.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Answear.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Spartoo.cz - Sleva až 10 % na výběr bot, aktovek a batohů

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Sleva až 10 % na výběr bot, aktovek a batohů

Bibloo.cz - Summer sale až - 70 %

Získejte zpět
5 % cashback
Bibloo.cz - Summer sale až - 70 %
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?