0,5 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Wish.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 0,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Wish.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 5 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Wish.com
+ 0,5 % cashback

Akce  6 dní

0,5 % cashback
na všechny objednávky


U Wish.com získáte cashback i při nákupu z jejich mobilní aplikace. Aplikace Wish.com se však musí otevřít automaticky po prokliku z Refundo (nebo se vás systém zeptá na otevření aplikace) a musíte ji mít již před proklikem z Refundo nainstalovanou. V případě, že se vám aplikace po prokliku automaticky neotevře, nemůžeme cashback při nákupu z aplikace garantovat.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

U Wish.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

1,10 Kč
průměrná získaná částka


Wish.com

Wish.com – Nakupování je zábava. Přidej se k více než 500 milionů dalších uživatelů, pro které se nakupování stalo zábavou, obohacením a trendy záležitostí.

Wish je americká online platforma pro elektronické obchodování, která usnadňuje transakce mezi prodávajícími a kupujícími.

Nabízí širokou škálu zboží z kategorí Elektronika a příslušenství, Módní doplňky a móda, Děti a hračky, Miminka a maminky, Pomůcky do domácnosti, Hobby a nářadí, Sport, Dekorace domácnosti, Mobily tablety a příslušenství, Makeup a kosmetika, Obuv, Peněženky a tašky, Hodinky a mnoho dalšího.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?