AutoHotárek.cz
1 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

AutoHotárek.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na AutoHotárek.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Široká nabídka autodoplňků za super ceny
+ 1 % cashback
Akce 65 dní


1 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U AutoHotárek.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

2 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

23 dní
průměrná doba schválení

11,25 Kč
průměrná získaná částka


AutoHotárek.cz

AutoHotárek.cz – prodej přesných autodoplňků, které mají specifický tvar vždy pro daný typ vozidla. Z těchto autodoplňků se dále specializuje na přesné gumové autokoberce a vany do kufru, kde na některé modely aut nabízí autokoberce a vany až od 4 různých výrobců! V porovnání s ostatními e-shopy s autodoplňky nabízí určitě nejširší výběr přesných autodoplňků.

Poštovné zdarma nad 1000 Kč.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?