4Fstore.cz

4Fstore.cz

2,2 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Příklad získání peněz za nákup na 4Fstore.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

4Fstore.cz – 30% slevový kód na veškeré zboží z nové kolekce Podzim/Zima 2018

Použito 0x    Končí 26.09.2018 Zobrazit kód
2,2 %cashback

4Fstore.cz

4Fstore.cz – 4F je značka, která nabízí vysoce kvalitní oblečení a sportovní doplňky. Její poznávací značkou je kombinace kvality, technologie a módních materiálů s moderním designem. Výrobky jsou vhodné jak pro trénink, tak pro každodenní nošení.

Nabídka zahrnuje sportovní a turistickou, letní a zimní kolekci, kolekci dětského oblečení a také sportovní a turistické vybavení a příslušenství pro cestovatele a pro všechny ty, kteří aktivně tráví svůj volný čas.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U 4Fstore.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4Fstore.cz - Sleva 30 % na novou kolekci Podzim/Zima 2018

Získejte zpět
2,2 % cashback
4Fstore.cz - Sleva 30 % na novou kolekci Podzim/Zima 2018

KetoDiet.cz - Novinka!

Získejte zpět
4 % cashback
KetoDiet.cz - Novinka!

Přidat recenzi 4Fstore.cz – recenze od našich uživatelů


Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?