Jak jsme zmínili výše, AliExpress je internetové tržiště. To znamená, že zde najdete nabídku většiny čínských producentů a obchodníků. Funguje to tak, že na AliExpressu zboží objednáte, ale zašle vám ho už konkrétní obchodník, jehož zboží jste si objednali.

Tudíž na AliExpressu najdete dva druhy slevových kupónů. Ty které nabízí a vydává sám AliExpress a ty, které můžete získat přímo u konkrétního prodejce.

Slevové kupóny přímo od AliExpressu

Tyto slevové kupóny vydává sám AliExpress. Nejzákladnějším slevovým kupónem, který můžete získat je kupón pro nové zákazníky ve výši 3 USD. Ten můžete získat i přes Refundo.cz na této stránce

Tip: Víte, že nakupováním na Aliexpressu proklikem přes Refundo.cz můžete získat až 7,5 % hodnoty vašeho nákupu zpět na váš účet? Přečtěte si, jak cashback funguje!

Dalšími slevovými kupóny, které jsou vydávány AliExpressem jsou kódy vydávané během různých akcí.  Sem patří například i slevové kupóny vydávané k 11.11. To je tzv. Aliexpress Day, kdy lze ušetřit až 50 % ceny. Dále sem patří kupóny vydávané k oslavě některého z výročí či akce na mobilní aplikaci.

Slevové kupóny prodejců na AliExpressu

Tyto kupóny vydávají jednotliví obchodníci, kteří na AliExpressu své zboží prodávají. Těchto kupónů je opravdu velké množství, ale můžete je, logicky, uplatnit jen u obchodníka, který daný kupón vydal. Obchodníci si pak samozřejmě i stanovují podmínky, za kterých lze daný kupón použít. Například minimální hodnota nákupu a podobně.

Přehled všech slevových kupónů, které jednotliví obchodníci na AliExpressu nabízí najdete na této stránce. Kupón pak získáte kliknutím na tlačítko "GET NOW"

Jak použít Slevový kupón na AliExpressu

Jakmile kliknete na tlačítko "GET NOW", uloží se příslušný kupón do vašeho profilu na AliExpressu. Najdete ho jednoduše v sekci nazvané "My Coupons". Zde máte všechny slevové kupóny, které jste na AliExpressu získali.  

Kupóny jsou zde rozdělené na tři druhy:

  • AliExpress Coupons
  • Seller Coupon
  • AliExpress Select Coupon

Jsou zde všechny důležité informace o vámi získaných kupónech. Jejich platnost, podmínky použití, výše slevy či obchod, kde můžete kupón uplatnit. Oranžově zbarvené kupóny jsou platné, šedé kupóny už platnost nemají.

Pokud chcete kupón uplatnit, klikněte na něj nebo na tlačítko "VISIT STORE NOW". Dostanete se na stránku příslušného obchodníka. Zde uskutečníte objednávku a pokud splňujete podmínky pro použití kupónu, pak v košíku uvidíte v souhrnu objednávky už konečnou cenu včetně slevy získané použitím kupónu.

Další články o AliExpressu

 

Speciální kategorií kupónů jsou na AliExpressu "Select Coupons". Ty fungují trochu odlišně. Tento kupón můžete získat pomocí "Coins" (mincí), jež lze obdržet během různých prodejních akcí na AliExpressu. Informaci, zda můžete "Select Coupon" uplatit najdete vždy na stránce příslušného produktu, o který máte zájem. Pokud zde uvidíte tlačítko "Get Select Coupon" , můžete kliknutím na něj směnou za příslušné množství "Coins" kupón získat a uplatnit. 

Výše zmíněné kupóny lze mezi sebou kombinovat. Může se tak stát, že na stránce produktu uvidíte tlačítka "Get Select Coupon" i "Get Seller Coupon".  Sleva, kterou pak použitím obou kupónů můžete získat tak může být už opravdu významná. Vyplatí se proto se kupónům na Aliexpressu věnovat pozornost. Zkombinujete-li je s cashbackem od Refundo.cz, pak budou vaše nákupy na Aliexpressu nejvýhodnější jaké mohou být.