Cukrovinky a sladkosti

Potěšit čokoládou by si zasloužil každý. Můžete být kreativní a nachystat dítěti dárkový balíček, do kterého dáte jeho oblíbené pochoutky. Ty dnes už nabízí i obchody se zdravou stravou, takže už dávno neplatí, že co je chutné musí být plné cukru a kalorií.

Barbie, autíčka, plyšáci a další hračky

Takové hračky potěší především malé děti. Pro některé z nich to může být příležitost dostat hračku, kterou postrádali od Ježíška. Výběr hraček a jejich dostupnost je na eshopech opravdu velká. Řada obchodů má teď slevové akce, krátké doby doručení a dobrou dostupnost.

Papír a školní potřeby

Zápisníčky, památníky, tužky a pastelky v netradičních odstínech potěší hlavně holky. Sešitem či penálem s oblíbeným komiksovým hrdinou zase nepohrdne žádný kluk. Pro všechny tvořivé děti jsou k dispozici kreativní sady, které obsahují mnoho možností, jak si vyrobit řadu věcí dle vlastní fantazie (domeček pro víly, papírové auto apod.)

Puzzle

Jednou z kategorií, kde si vyberou děti již od útlého věku, je puzzle. Ty se vyrábí z řady materiálů a v různých obtížnostech či velikostech. Ty nejmenší potěší pěnové dílky s krtečkem či jinými animovanými postavičkami. Starší děti se zase zabaví při skládání složitějších obrázků sestavených z 200, 1000 či ještě více dílků. Luxusní verzí jsou pak 3D puzzle, které jsou nejčastěji miniaturou různých památek UNESCO.

Lego – kdo si hraje nezlobí

Tato stavebnice je vpravdě nadčasová hračka. Hrají si s ním malé děti, školáci, puberťáci a často i rodiče. Oproti puzzle má Lego navíc výhodu, že jednotlivé série bývají kompatibilní a dají se tak navzájem kombinovat. Když prvňačce koupíte Lego Friends nebo Lego Disney, tak jednotlivé kostky a figurky může použít později ve vyšším věku při skládání Lego Classic. Chlapci zase upřednostní Lego Star wars, Minecraft nebo Technic.

Elektronika pro teenagery

Ti "náctiletí" už ale upřednostní dražší hračky, například elektroniku. Ovšem pozor, ne s každým mobilem uděláte dojem. U elektroniky je lepší nákup s potomkem předem konzultovat. Víte vůbec, který je cool? Vaše dítě určitě ano. Úspěch byste mohli mít i se sluchátky, novou myší či herní konzolí. Pokud by se nákup nepodařil dle představ, nezoufejte, zboží můžete do 14 dní bez udání důvodu vrátit.

Móda, kosmetika a doplňky

Čím víc mají naše děti let, tím více řeší svůj vzhled, a především co na sebe. Vhod vám tak přijdou zimní a povánoční výprodeje, které právě vrcholí. Mnoho módních a designových kousků teď koupíte opravdu výhodně i v menších velikostech – svetry, trička, džíny, tenisky, mikiny ale i kabelky, tašky a voňavky či dekorativní kosmetiku.

Tip, jak ušetřit

Kromě výše zmíněné možnosti, jak vrátit zboží do 14ti dní bez udání důvodu má nakupování na internetu další výhody. Jednou z nich je, že zboží můžete koupit s cashbackem. Co to znamená? Stačí se prokliknout s cashbackového portálu Refundo.cz na váš oblíbený eshop, kde normálně nakupujete, váš nákup se na Refundo zaznamená a vrátíme vám část zaplacených peněz zpět na účet.