Pepa.cz

Pepa.cz

Získejte peníze za nákup na Pepa.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,75 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

26 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

35,99 Kč

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Pepa.cz

Použito 3755x    Končí 28.08.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.

Přidat recenzi Recenze Pepa.cz od našich uživatelů


127595de2f81cbf1d77886d5428ccc0c
Marcela Z.
11. ledna 2015
Doporučuji obchod

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace


  • skvělá služba a cena
  • *

objednala jsem službu jako dárek . Poměr cena / kvalita. Ráda zakoupím opakovaně.Velká spokojenost s poskytnutím služby, příjemné prostředí.


Všechny recenze Pepa.cz (26)

3 % - 3,75 %cashback

Pepa.cz

Pepa.cz každým dnem přináší ty nejžádanější nabídky a slevové akce na zážitky, pobyty, wellness, relaxaci, gastronomii či sport nebo zboží.

Zamilovali jste se do různých slevových voucherů? Nebaví vás pořád koukat na ty samé nudné stránky, které slevy nabízejí? Máme pro vás příjemnou změnu. Pepa.cz nabízí slevové vouchery a ještě něco navíc. Sedm základních rubrik vám nabízí ty nejlepší slevy v oblasti cestování, zboží, wellness pobytů a relaxace, dokonce se u Pepy i hezky a levně najíte. Všechny kraje v České republice jsou vám otevřeny. Skvělá informační podpora, která se vás zeptá, zda něco potřebujete, aniž byste se nějak angažovali. Slevy pro přihlášené uživatele jsou samozřejmostí. Většina výrobků, které si z Pepy objednáte, jsou s dopravou zdarma. Proč platit za něco plnou cenu, když existuje Pepa.cz a má pro vás každý den desítky nových slev na ubytování v luxusních hotelech za hubičku? Zejména před Vánoci anebo před létem určitě nepohrdnete zajímavými produkty, které se Pepa snaží nabízet. Pokud nebudete spokojeni, produkt můžete samozřejmě vrátit. Přečtěte si pozorně podmínky pro reklamaci. Neváhejte a navštivte Pepa.cz ještě dnes.

Jednotlivé cashback kategorie pro Pepa.cz

Nákup nového zákazníka 3,75 %   Nákup stávajícího zákazníka 3 %

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Pepa.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pepa.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Orsay.cz - Sleva - 250 Kč NA DŽÍNY

Získejte zpět 2,5 % cashback
Orsay.cz - Sleva - 250 Kč NA DŽÍNY

Kód: 90012

Sevt.cz - Zpátky do školy s dárkovým poukazem na 200 Kč

Získejte zpět 4 % cashback
Sevt.cz - Zpátky do školy s dárkovým poukazem na 200 Kč

Kód na celý nákup pro objednávky nad 1499 Kč : HURASKOLA17

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo