Pneumatiky.cz

Pneumatiky.cz

2 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na Pneumatiky.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

91,89 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Pneumatiky.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Pneumatiky.cz

Použito 5062x    Končí 27.03.2018 Využít akci
2 %cashback

Pneumatiky.cz

Pneumatiky.cz nabízí levné pneumatiky. Pneumatiky skladem doručí obvykle následující pracovní den.

Minimálně dvakrát ročně potřebujete tyto stránky. Přezutí pneumatik se občas neobjede, aniž byste své pneumatiky úplně nevyměnili. Není zákonem dáno, kdy máte kupovat nové pneumatiky, ale jednou za čas to nemine žádného řidiče. Proč si tedy nespojit příjemné s užitečným. Internetová stránka vám nabízí praktické řešení vaší situace s garancí kvalitních pneumatik za výhodnou cenu. Doručení až k vám domů a se zárukou vrácení peněz. Sedm základních sekcí, které vám zaručí snadné zacházení a orientaci. Pneumatiky, ALU kola, plechové disky, zimní komplety, služba – kompletace, příslušenství a sněhové řetězy. Jestliže si přece jen nebudete vědět rady, napište na zákaznickou podporu, kde vám jistě rádi poradí. Využít můžete také expres dodávky a zítra budete mít své zboží doma. Letní nebo zimní kola a hlavně všechny možné doplňky do auta, to najdete na internetovém obchodě pneumatiky.cz. Pro ještě lepší záruku kvality si pro vás pneumatiky.cz připravili testy pneumatik, nejenom osobní auta, ale i dodávky či motorky.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Pneumatiky.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pneumatiky.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Spartoo.cz - sleva 20 % na kolekce s dětským zbožím

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - sleva 20 % na kolekce s dětským zbožím

Answear.cz - Jarní nákupní maraton

Získejte zpět
3 % cashback
Answear.cz - Jarní nákupní maraton
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?