140 Kč cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Levnatramvajenka.cz

Získejte peníze za nákup na Levnatramvajenka.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 140 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Levnatramvajenka.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 140 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Akční nabídka na Levnatramvajenka.cz

+ 140 Kč cashback

Akce  6 dní


Cashback kategorie u Levnatramvajenka.cz

140 Kč cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Levnatramvajenka.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi Levnatramvajenka.cz – recenze od našich uživatelů

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod

10
transakcí

13 dní
průměrná doba schválení

181,83 Kč
průměrná získaná částka

Levnatramvajenka.cz

Levnatramvajenka.cz – služba, která vám koupí v Praze roční kupon na vaši Lítačku/Opencard a vy následně platíte pouze za 399 Kč měsíčně. Oproti měsíčním kuponům tak šetříte 151 Kč měsíčně.

Tento kupon je platný po celých 12 měsíců, do validátoru je potřeba jít tedy pouze jednou a odpadá tím povinnost aktivovat kupón každý měsíc či čtvrtrok ve validátoru. Pro využití LevnéTramvajenky je nutné vlastnit Lítačku/Opencard na vaše jméno. Platba probíhá buď trvalým příkazem, nebo platební kartou přes internetovou platební bránu. Jako další benefit nabízí možnost vypůjčit si zdarma anonymní Lítačku/Opencard, kterou využijete pro vaše návštěvy v Praze. Nenechte Vaše návštěvy kupovat denní kupony za 110 Kč!

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?