XZONE.cz
3 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

XZONE.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na XZONE.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na XZONE.cz
+ 3 % cashback

Akce 6 dní

3 % cashback
na všechny objednávky *


Cashback se nevztahuje na nákup herních konzolí a hardwaru.

U XZONE.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

3 lidí hodnotilo obchod


70
transakcí

9 dní
průměrná doba schválení

47,48 Kč
průměrná získaná částka


XZONE.cz

XZONE.cz – počítačové hry pro PC, Playstation 2, Playstation 3, Nintendo Wii, XBOX 360, Sony PSP a Nintendo DS.

Internetová stránka pro všechny herní nadšence. Přejete si pod stromeček nebo k narozeninám aktuální hru – strategie, arkády, válečné, simulátory, logické a další jsou k dostání přímo zde. Přehledné menu, kde se krásně zorientujete, je barveno v tmavých barvách. Vyberte si ze základních 7 sekcí, kde jsou pro vás připraveny hry přímo pro váš přijímač. PC, PS4, PS3, XONE, XBOX360, PSP, zóna NINTENDO. Můžete si vybrat ze dvou základních dodání, doručení až k vám domů anebo vyzvednutí zboží v kamenných prodejnách. Jestliže je hra označena jako ,,24 hodin“ bude vám vyexpedována a dodána do druhého pracovního dne. Je to tedy vhodný dárek na poslední chvíli. Každému dítěti uděláte radost, když mu koupíte nějakou skvělou hru. Stránka funguje už několik let, takže vám zaručuje kvalitní a hlavně prověřené služby. Každý den tuto stránka navštíví několik stovek zákazníků. Můžete se podívat na momentální návštěvníky a kolik lidí si právě kupuje hru. Jestliže si nebudete vědět rady, určitě se ozvěte zákaznické podpoře.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?