DHgate.com

25 % – 1 % cashback

také v aplikaci DHgate.com

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

DHgate.com - recenze a hodnocení

Získejte peníze za nákup na DHgate.com.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 25 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na DHgate.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 250 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Přidat recenzi DHgate.com – recenze od našich uživatelů

1 – 4 / 4

Kateřina P.
21. listopadu 2017
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • Super zbozi,ceny bomba
  • Delší dodací lhůta

Nemam co vytknout, kdyz zbozi nedorazi nebo dorazi poskozene, vraceji se penize....


Vladimir K.
31. července 2016
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • Podobné jako aliexpress
  • Někdy delší dodací lhůty

Pokud někdo nakupuje ve velkým, tak určitě jěště levnější zboží jak na aliexpressu. Podobné věci jako každý eshop v Číně, jen za lepsi ceny.



Martina B.
14. března 2016
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • levné zboží
  • občas velmi nepřehledný web

web podobný aliexpresu, dlouhá doba dodání, občas vyšší ceny.


Patrik D.
20. listopadu 2014
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • Kvalita
  • Občas blbne stránka

Doporučuji všem


4 lidí hodnotilo obchod

900
transakcí

32 dní
průměrná doba schválení

19,98 Kč
průměrná získaná částka

DHgate.com

DHgate.com – internetový mega obchod, který se vyplatí. Čas dodání vašeho zboží je kolem jednoho měsíce, což je standardní doba dodání u většiny zahraničních internetových obchodů. Na výběr je spousta věcí, mezi které patří domácí elektronika, šperky a hodinky, hygienické potřeby, masážní pomůcky, auto moto potřeby, batohy, kabelky, obuv, dámské i pánské oblečení, to vše naleznete na jednom místě.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové