DHgate.com

DHgate.com

1 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na DHgate.com Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

8,17 Kč

Příklad získání peněz za nákup na DHgate.com

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na DHgate.com

Použito 5067x    Končí 27.03.2018 Využít akci
1 %cashback

DHgate.com

DHgate.com je internetový mega obchod, který se vyplatí. Čas dodání vašeho zboží je kolem jednoho měsíce, což je standardní doba dodání u většiny zahraničních internetových obchodů. Na výběr je spousta věcí, mezi které patří domácí elektronika, šperky a hodinky, hygienické potřeby, masážní pomůcky, auto moto potřeby, batohy, kabelky, obuv, dámské i pánské oblečení, to vše naleznete na jednom místě.

Velikosti odpovídají standardnímu evropskému číslování. Pokud si nejste jistí, napište svůj dotaz na online chat, který je každému zákazníkovi plně k dispozici. Ochotně vám poradí, kterou položku a jak pořídit. Také popis zboží a recenze od ostatních uživatelů jsou k nezaplacení.

Máme pro vás další dobrou zprávu, doprava do České republiky je zdarma. Čím více nakoupíte, tím méně zaplatíte. Nakupování se tedy opět vyplatí pro větší množství objednávek. Objednávejte na Vánoce, na narozeniny nebo pokud se chystáte na dovolenou a potřebujete zazářit. Kvalita zboží je velice dobrá. Naše osobní zkušenosti jsou více než dobré, požadované zboží došlo v pořádku. Nakupujte na DHgate.com.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U DHgate.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu DHgate.com" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Stoklasa.cz - DNY DOPRAVY ZDARMA

Získejte zpět
5 % cashback
Stoklasa.cz - DNY DOPRAVY ZDARMA

ProdejParfemu.cz - Výprodej skladu - Clinique se slevami až 45 %

Získejte zpět
2 % cashback
ProdejParfemu.cz - Výprodej skladu - Clinique se slevami až 45 %
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?