DHgate.com
Získejte peníze za nákup na DHgate.com.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu až 25 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!
Jak Refundo.cz funguje?
Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
Klikněte na Získat cashback a nakupte na DHgate.com jako obvykle.
Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 250 Kč.
Slevové kódy, akce a slevy
V případě použití slevového kupónu odjinud než z Refundo může dojít k nepřipsání cashbacku za nákup.
Cashback u DHgate.com
25 % – 1 % cashback |také v aplikaci DHgate.com
25 % – 1 % cashback
Různý cashback podle druhu a kategorie zboží
Upřesňující podmínky pro získání cashbacku
Vemte prosím na vědomí, že u obchodu DHgate.com nelze nijak prověřit případný nezaznamenaný cashback. Pro minimalizaci problémů se zaznamenáním dokončete objednávku vždy hned po prokliku z Refundo, bez návštěvy jiných stránek a bez použití slevových kupónů z jiných stránek.
U DHgate.com získáte cashback i při nákupu z jejich mobilní aplikace. Aplikace DHgate.com se však musí otevřít automaticky po prokliku z Refundo (nebo se vás systém zeptá na otevření aplikace) a musíte ji mít již před proklikem z Refundo nainstalovanou. V případě, že se vám aplikace po prokliku automaticky neotevře, nemůžeme cashback při nákupu z aplikace garantovat.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.
Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.
U DHgate.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.
Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.
Přidat recenzi DHgate.com – recenze od našich uživatelů
21. listopadu 2017
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- Super zbozi,ceny bomba
- Delší dodací lhůta
Nemam co vytknout, kdyz zbozi nedorazi nebo dorazi poskozene, vraceji se penize....
4 lidí hodnotilo obchod
900
transakcí
32 dní
průměrná doba schválení
19,98 Kč
průměrná získaná částka
DHgate.com
DHgate.com – internetový mega obchod, který se vyplatí. Čas dodání vašeho zboží je kolem jednoho měsíce, což je standardní doba dodání u většiny zahraničních internetových obchodů. Na výběr je spousta věcí, mezi které patří domácí elektronika, šperky a hodinky, hygienické potřeby, masážní pomůcky, auto moto potřeby, batohy, kabelky, obuv, dámské i pánské oblečení, to vše naleznete na jednom místě.
Podobné obchody
- AliExpress.com
až 8 % cashback
- Banggood.com
až 6 % cashback
- SHEIN.com
až 7,5 % cashback
- Wish.com
4,85 % cashback
Nově přidané obchody
- Sunandsnow.pl
3,5 % cashback
- innogy.cz
120 Kč cashback
- Misura.shop
5 % cashback
- Skisports.cz
1,5 % cashback
- Ammu.cz
5 % cashback
- Hellosafe.com
5 % cashback
- EroticCity.cz
4 % cashback


















