25,5 % – 1 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

DHgate.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 25,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na DHgate.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 255 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na DHgate.com
+ až 25,5 % cashback

Akce  6 dní

25,5 % – 1 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U DHgate.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4 lidí hodnotilo obchod


600
transakcí

44 dní
průměrná doba schválení

13,21 Kč
průměrná získaná částka


DHgate.com

DHgate.com – internetový mega obchod, který se vyplatí. Čas dodání vašeho zboží je kolem jednoho měsíce, což je standardní doba dodání u většiny zahraničních internetových obchodů. Na výběr je spousta věcí, mezi které patří domácí elektronika, šperky a hodinky, hygienické potřeby, masážní pomůcky, auto moto potřeby, batohy, kabelky, obuv, dámské i pánské oblečení, to vše naleznete na jednom místě.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?