CCC.eu
2 % cashback
V obchodě není dočasně nabízen cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

CCC.eu

V obchodě není dočasně nabízen cashback

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na CCC.eu jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 20 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

2 % cashback
na všechny objednávky


U CCC.eu a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

29,81 Kč
průměrná získaná částka


CCC.eu

CCC.eu – je jedním z největších výrobců obuvi. V CCC najdete výjimečné kolekce dámské, pánské nebo dětské obuvi , a také různé doplňky, koženou galanterií, kabelky a cestovní zavazadla.

Rezervujte online a vyzvedněte si zdarma ve Vámi vybrané prodejně – vyzkoušejte a rozhodněte se, který z rezervovaných produktů si s sebou vezmete domů. Vybírejte si ze značek jako: Lasocki, Jenny Fairy, Lanetti, Bassano, Quazi, Sprandi, New Balanace, Puma, Reebok a mnoho dalších.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?