Bagin.cz
5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Bagin.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Bagin.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Bagin.cz
+ 5 % cashback

Akce 6 dní

5 % cashback
na všechny objednávky


U Bagin.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


10
transakcí

26 dní
průměrná doba schválení

74,59 Kč
průměrná získaná částka


Bagin.cz

Bagin.cz – vyberte si stylové nákupní tašky, ekotašky a kabelky, které vás budou provázet každý den a stanou se vaší každodenní vášní.

Ekotašky a nákupní tašky Bagin.cz jsou jiné. Jsou zábavné, moderní, šetří životní prostředí – jsou prostě dokonalé.

Nákupní tašky a stylové doplňky Reisenthel a Envirosax – vysoce kvalitní nákupní tašky, které jsou propracované do nejmenších detailů. Ekotašky se dají snadno složit a schováte je do každé kabelky i kapsy. Kromě nákupních tašek si můžete vybrat i cestovní tašky a originální kosmetické tašky ze stejných grafických sérií.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?