ZOOT.cz

ZOOT.cz

1 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na ZOOT.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

51,19 Kč

Příklad získání peněz za nákup na ZOOT.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na ZOOT.cz

Použito 4664x    Končí 23.01.2018 Využít akci
1 %cashback

ZOOT.cz

ZOOT – Udělejte si radost. Světové módní trendy a značky za lidové ceny. Dále pak kvalitní kosmetika, doplňky do domácnosti či Hi-tech vychytávky pro radost.

Udělejte si radost jen tak, to hlásí titulem na internetové stránce Zoot.cz, a my k tomu dodáváme, dostupně a kvalitně. Takto by se dal charakterizovat tento obchod. V nabídce je nepřeberné množství oblečení pro ženy i muže, ale také bytové doplňky s nejnovějšími módními trendy do vaší domácnosti. Doba dodání je velice rychlá, pokud si objednáte svoje kousky do 17 hodin, bude vaše objednávka ještě týž den předána dopravci, takže si svůj vysněný kousek užijete již další pracovní den. Jestliže budete mít nějaký problém, nejprve si přečtěte sekci často kladené otázky, pokud tam svojí odpověď nenajdete, můžete zavolat na uvedené telefonní číslo.

Mezi unikátní nabídku také patří stylistka, která vám odpoví na všechny vaše otázky z oblasti módy. Co si vzít na sebe, jak dobře kombinovat jednotlivé barvy a motivy. To všechno se dozvíte, když napíšete na chat. Zajímavá rubrika s názvem „Právě dorazilo“ vás nadchne. Jedná se o nové kousky, které jsou za lepší ceny nabízeny zákazníkům. Módní trendy vás nenechají spát.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U ZOOT.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu ZOOT.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Bambule.cz - Sladké slevy

Získejte zpět
až 2,5 % cashback
Bambule.cz - Sladké slevy

Spartoo.cz - Slevy až - 60 %

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Slevy až - 60 %
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?