Trenyrkarna.cz
Získejte peníze za nákup na Trenyrkarna.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!
Jak Refundo.cz funguje?
Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
Klikněte na Získat cashback a nakupte na Trenyrkarna.cz jako obvykle.
Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 50 Kč.
Cashback u Trenyrkarna.cz
5 % cashback
Upřesňující podmínky pro získání cashbacku
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.
Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.
Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.
U Trenyrkarna.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.
Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.
Trenyrkarna.cz – oblíbené produkty
Přidat recenzi Trenyrkarna.cz – recenze od našich uživatelů

29. září 2023
Doporučuji obchod
Dodací lhůta
Přehlednost obchodu
Kvalita komunikace
- výběr
- slevy
vše naprosto v pořádku
15 lidí hodnotilo obchod
300
transakcí
61 dní
průměrná doba schválení
45,52 Kč
průměrná získaná částka
Trenyrkarna.cz
Trenýrkárna.cz – největší e-shop s pánským spodním prádlem v ČR.
Skladem má nejžádanější značky boxerek a slipů Calvin Klein, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger a Diesel. Od českých výrobců hrdě nabízí značku Styx a Represent.
Nezapomíná ani na zástupkyně něžného pohlaví, které si jistě vyberou ze značek Victoria's Secret, Calvin Klein nebo Tommy Hilfiger.
Podobné obchody
- BonPrix.cz
2 % cashback
- Lounge by Zalando (Zalando-Lounge.cz)
3 % cashback
- Answear.cz
až 7,5 % cashback
- AboutYou.cz
až 7,5 % cashback
Nově přidané obchody
- Fanda-NHL.cz
až 1 % cashback
- Yummybox.cz
250 Kč cashback
- Airpaz.com
0,7 % cashback
- Skycoach.gg
7 % cashback
- Koolman.cz
5,25 % cashback
- MangoOutlet.com
2 % cashback
- Caradisecars.com
3,5 % cashback
