Svět-Koupelny.cz
2,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Svět-Koupelny.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Svět-Koupelny.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 25 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Svět-Koupelny.cz
+ 2,5 % cashback

Akce 6 dní

2,5 % cashback
na všechny objednávky


U Svět-Koupelny.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


4
transakcí

6 dní
průměrná doba schválení

117,31 Kč
průměrná získaná částka


Svět-Koupelny.cz

Svět-Koupelny.cz – obchod s vybavením pro koupelny. Vany, sprchové kouty, umyvadla, baterie, doplňky a další koupelnové příslušenství.

Nabízí více než 50 tisíc výrobků sanitární keramiky a koupelnového vybavení včetně náhradních dílů. Dále zde najdete i kuchyňské dřezy a doplňky do kuchyně, vybavení do veřejných prostor a čisticí prostředky včetně další chemie.

Jeden z největších dovozců sanitární keramiky a koupelnového vybavení firmy Cersanit v České republice. Nabízí širokou škálu výrobků od ekonomické série přes střední, až po nejvyšší třídu.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?