Rohlik.cz

V obchodě již není nabízen cashback

2 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Rohlik.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

5 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

29,84 Kč
průměrná získaná částka


Rohlik.cz

Internetový obchod Rohlik.cz vám nabízí kvalitní potraviny nejvyšší jakosti za příjemné ceny. Není nic lepšího než přijít domu z práce, objednat si své oblíbené potraviny a do 90 minut se na ně těšit. Nemusíte se oblékat, nemusíte nikam jezdit a hlavně nemusíte tahat těžké tašky. Kurýr vám donese potraviny až k vám domů. Není problém se s firmou domluvit a potraviny si objednat na konkrétní den či dokonce dny.

Do online nákupního košíku jednoduše vložíte své potraviny a poté si zvolíte požadavek na přesnou dobu dodání. Rohlik.cz nabízí při prvním nákupu dopravu zdarma, poté je to již 79 Kč za nákup, což je velice příznivá cena, nad 200Kč je doprava samozřejmě zdarma.

V současné době nabízí Rohlik.cz tento skvělý dovoz potravin jen pro klienty v Praze, ovšem nesmutněte, pokud bydlíte jinde! Poptávka je tak veliká, že se obchod v nejbližší době rozroste i do ostatních větších měst ČR. Potraviny, které vám tento obchod doveze, jsou čerstvé, kontrolované dle nejpřísnějších požadavků a za rozumnou cenu. Nemusíte se bát, že by přivezené potraviny nebyly čerstvé.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?