Rohlik.cz - slevové kupóny, kódy

V obchodě již není nabízen cashback

Litujeme, ale momentálně nejsou k dispozici žádné slevové kupóny do tohoto obchodu.

5 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

29,84 Kč
průměrná získaná částka


Rohlik.cz

Internetový obchod Rohlik.cz vám nabízí kvalitní potraviny nejvyšší jakosti za příjemné ceny. Není nic lepšího než přijít domu z práce, objednat si své oblíbené potraviny a do 90 minut se na ně těšit. Nemusíte se oblékat, nemusíte nikam jezdit a hlavně nemusíte tahat těžké tašky. Kurýr vám donese potraviny až k vám domů. Není problém se s firmou domluvit a potraviny si objednat na konkrétní den či dokonce dny.

Do online nákupního košíku jednoduše vložíte své potraviny a poté si zvolíte požadavek na přesnou dobu dodání. Rohlik.cz nabízí při prvním nákupu dopravu zdarma, poté je to již 79 Kč za nákup, což je velice příznivá cena, nad 200Kč je doprava samozřejmě zdarma.

V současné době nabízí Rohlik.cz tento skvělý dovoz potravin jen pro klienty v Praze, ovšem nesmutněte, pokud bydlíte jinde! Poptávka je tak veliká, že se obchod v nejbližší době rozroste i do ostatních větších měst ČR. Potraviny, které vám tento obchod doveze, jsou čerstvé, kontrolované dle nejpřísnějších požadavků a za rozumnou cenu. Nemusíte se bát, že by přivezené potraviny nebyly čerstvé.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?