Queens.cz

Queens.cz

3 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

60,98 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Queens.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Queens.cz

Použito 6161x    Končí 29.09.2018 Využít akci
3 %cashback

Queens.cz

Queens x Hip Hop Shop – nejen hip hop oblečení a boty. Queens není jen klasický hip hop shop, ale obchod, který hrdě nese podtitul The Streetwise Store.

Internetový obchod, který se nebojí jít za svým cílem a vybočovat z řady. Oblečení a doplňky pro pány i dámy jsou originální, dobře se nosí a jsou velice cool. V České republice existují tři kamenné obchody tohoto super obchodu – Praha, Brno, Ostrava. Pokud se tam nemůžete dostat ať už z důvodu časového nebo vzdálenostního, můžeme vás uklidnit. Internetový obchod nabízí širokou škálu těch nejlepších doplňků a oblečení, které tento obchod nabízí. V pohodlí domova si objednáte svůj vysněný kousek a pak už jen, za minimální poplatek za dopravu, čekáte v teple na příjezd. Značkové, kvalitní a hlavně originální věci, tak by se dal charakterizovat obchod Queens.cz. Slevové akce nejsou výjimkou. Každý den je pro vás připravováno to nejlepší oblečení za skvělou cenu. Zajímavostí na těchto stránkách jsou určitě vysvětlivky k anglickým názvům oblečení a doplňků. Víte co znamená snapback, swag nebo lunarlon? Podívejte se do sekce slovník a hned budete chytřejší. Internetový obchod pro mladé, kteří vědí, co chtějí.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Queens.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tescoma.cz - Týden s Tescomou: - 20 % na vše

Získejte zpět
3,5 % cashback
Tescoma.cz - Týden s Tescomou: - 20 % na vše

Vivre.cz - Interiérový design až - 70 %

Získejte zpět
4 % cashback
Vivre.cz - Interiérový design až - 70 %
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?