Queens.cz
3 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Queens.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Queens.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Queens.cz
+ 3 % cashback

Akce 6 dní

3 % cashback
na všechny objednávky


U Queens.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

2 lidí hodnotilo obchod


50
transakcí

24 dní
průměrná doba schválení

64,81 Kč
průměrná získaná částka


Queens.cz

Queens x Hip Hop Shop – nejen hip hop oblečení a boty. Queens není jen klasický hip hop shop, ale obchod, který hrdě nese podtitul The Streetwise Store.

Internetový obchod, který se nebojí jít za svým cílem a vybočovat z řady. Oblečení a doplňky pro pány i dámy jsou originální, dobře se nosí a jsou velice cool. V České republice existují tři kamenné obchody tohoto super obchodu – Praha, Brno, Ostrava. Pokud se tam nemůžete dostat ať už z důvodu časového nebo vzdálenostního, můžeme vás uklidnit. Internetový obchod nabízí širokou škálu těch nejlepších doplňků a oblečení, které tento obchod nabízí. V pohodlí domova si objednáte svůj vysněný kousek a pak už jen, za minimální poplatek za dopravu, čekáte v teple na příjezd. Značkové, kvalitní a hlavně originální věci, tak by se dal charakterizovat obchod Queens.cz. Slevové akce nejsou výjimkou. Každý den je pro vás připravováno to nejlepší oblečení za skvělou cenu. Zajímavostí na těchto stránkách jsou určitě vysvětlivky k anglickým názvům oblečení a doplňků. Víte co znamená snapback, swag nebo lunarlon? Podívejte se do sekce slovník a hned budete chytřejší. Internetový obchod pro mladé, kteří vědí, co chtějí.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?