Pneushop.cz

Pneushop.cz

2 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Příklad získání peněz za nákup na Pneushop.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Pneushop.cz

Použito 5628x    Končí 28.06.2018 Využít akci
2 %cashback

Pneushop.cz

Nakupte pneumatiky za nejnižší ceny v ČR od největšího evropského obchodníka.

Velice aktuální problematika, ať je zima nebo léto, kvalitní pneumatiky jsou důležité a hlavně povinné. Nenechávejte přezutí na poslední chvíli. To se týká tedy hlavně zimních pneumatik, protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat kvalitní pneumatiky. Napadne sníh a je to. Společnost s internetovou stránkou pneushop.cz má k dispozici přes 250 montážních stanic, kde vám zdarma přezují vaše auto. Pokud nebudete s pneumatikami spokojeni, můžete je do 30 dní reklamovat. Jestliže si objednáte více než jednu pneumatiku, budete mít dopravu až do domu zdarma. Dodávka pneumatik se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní, s ohledem na to, zda jsou pneumatiky aktuálně na skladě. Svůj nákup můžete zaplatit buď kartou anebo bankovním převodem. Pneushop.cz nabízí letní, zimní i celoroční pneumatiky. Máte dodávku, nákladní auto nebo dokonce kamion? I takovéto pneumatiky mají k dispozici. Pro lepší komunikaci můžete vyplnit registrační formulář, uvést telefonní číslo a Pneushop.cz vám zpětně zdarma zavolá a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Pneushop.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Albatrosmedia.cz - Čtení na léto se SLEVOU 20 %

Získejte zpět
4 % cashback
Albatrosmedia.cz - Čtení na léto se SLEVOU 20 %

Zoot.cz - Světové značky s až 50% slevou

Získejte zpět
1 % cashback
Zoot.cz - Světové značky s až 50% slevou

Přidat recenzi Pneushop.cz – recenze od našich uživatelů


Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?