Vyhrajte 2 000 Kč nebo některou z 20 cen.
Pneushop.cz

Pneushop.cz

2,2 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Máte aktivní 10% zvýhodnění: za váš nákup získáte odměnu 2,2 % místo standardních 2 %.

Jít na Pneushop.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

0 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Pneushop.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Pneushop.cz

Použito 4291x    Končí 27.11.2017 Využít akci
2,2 %cashback

Pneushop.cz

Nakupte pneumatiky za nejnižší ceny v ČR od největšího evropského obchodníka.

Velice aktuální problematika, ať je zima nebo léto, kvalitní pneumatiky jsou důležité a hlavně povinné. Nenechávejte přezutí na poslední chvíli. To se týká tedy hlavně zimních pneumatik, protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat kvalitní pneumatiky. Napadne sníh a je to. Společnost s internetovou stránkou pneushop.cz má k dispozici přes 250 montážních stanic, kde vám zdarma přezují vaše auto. Pokud nebudete s pneumatikami spokojeni, můžete je do 30 dní reklamovat. Jestliže si objednáte více než jednu pneumatiku, budete mít dopravu až do domu zdarma. Dodávka pneumatik se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní, s ohledem na to, zda jsou pneumatiky aktuálně na skladě. Svůj nákup můžete zaplatit buď kartou anebo bankovním převodem. Pneushop.cz nabízí letní, zimní i celoroční pneumatiky. Máte dodávku, nákladní auto nebo dokonce kamion? I takovéto pneumatiky mají k dispozici. Pro lepší komunikaci můžete vyplnit registrační formulář, uvést telefonní číslo a Pneushop.cz vám zpětně zdarma zavolá a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Pneushop.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pneushop.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

UrbanStore.cz - Black Friday

Získejte zpět
7,15 % cashback
UrbanStore.cz - Black Friday

Mall.cz - Black Friday

Získejte zpět
až 4,4 % cashback
Mall.cz - Black Friday

Přidat recenzi Recenze Pneushop.cz od našich uživatelů


Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?