Pneushop.cz

Pneushop.cz

Získejte peníze za nákup na Pneushop.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

0 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

0 Kč
Jít na Pneushop.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na Pneushop.cz

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Pneushop.cz

Použito 3609x    Končí 03.08.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.
2 %cashback

Pneushop.cz

Nakupte pneumatiky za nejnižší ceny v ČR od největšího evropského obchodníka.

Velice aktuální problematika, ať je zima nebo léto, kvalitní pneumatiky jsou důležité a hlavně povinné. Nenechávejte přezutí na poslední chvíli. To se týká tedy hlavně zimních pneumatik, protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat kvalitní pneumatiky. Napadne sníh a je to. Společnost s internetovou stránkou pneushop.cz má k dispozici přes 250 montážních stanic, kde vám zdarma přezují vaše auto. Pokud nebudete s pneumatikami spokojeni, můžete je do 30 dní reklamovat. Jestliže si objednáte více než jednu pneumatiku, budete mít dopravu až do domu zdarma. Dodávka pneumatik se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní, s ohledem na to, zda jsou pneumatiky aktuálně na skladě. Svůj nákup můžete zaplatit buď kartou anebo bankovním převodem. Pneushop.cz nabízí letní, zimní i celoroční pneumatiky. Máte dodávku, nákladní auto nebo dokonce kamion? I takovéto pneumatiky mají k dispozici. Pro lepší komunikaci můžete vyplnit registrační formulář, uvést telefonní číslo a Pneushop.cz vám zpětně zdarma zavolá a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Pneushop.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pneushop.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

TIPA.eu - Novinka

Získejte zpět až 2 % cashback
TIPA.eu - Novinka

Odborníci na elektro, domov a vše, co je s tím spojeno.

Feedo.cz - Bioderma se slevou až 40 %

Získejte zpět 1 % cashback
Feedo.cz - Bioderma se slevou až 40 %

Přidat recenzi Recenze Pneushop.cz od našich uživatelů


Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo