Pneushop.cz
1,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Pneushop.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Pneushop.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 15 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Pneushop.cz
+ 1,5 % cashback

Akce 6 dní

1,5 % cashback
na všechny objednávky


U Pneushop.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Pneushop.cz

Nakupte pneumatiky za nejnižší ceny v ČR od největšího evropského obchodníka.

Velice aktuální problematika, ať je zima nebo léto, kvalitní pneumatiky jsou důležité a hlavně povinné. Nenechávejte přezutí na poslední chvíli. To se týká tedy hlavně zimních pneumatik, protože nikdy nevíte, kdy budete potřebovat kvalitní pneumatiky. Napadne sníh a je to. Společnost s internetovou stránkou pneushop.cz má k dispozici přes 250 montážních stanic, kde vám zdarma přezují vaše auto. Pokud nebudete s pneumatikami spokojeni, můžete je do 30 dní reklamovat. Jestliže si objednáte více než jednu pneumatiku, budete mít dopravu až do domu zdarma. Dodávka pneumatik se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní, s ohledem na to, zda jsou pneumatiky aktuálně na skladě. Svůj nákup můžete zaplatit buď kartou anebo bankovním převodem. Pneushop.cz nabízí letní, zimní i celoroční pneumatiky. Máte dodávku, nákladní auto nebo dokonce kamion? I takovéto pneumatiky mají k dispozici. Pro lepší komunikaci můžete vyplnit registrační formulář, uvést telefonní číslo a Pneushop.cz vám zpětně zdarma zavolá a zodpoví veškeré vaše dotazy.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?