Pilulka.cz

Pilulka.cz

2,75 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,75 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Máte aktivní 10% zvýhodnění: za váš nákup získáte odměnu 2,75 % místo standardních 2,5 %.

Jít na Pilulka.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

24,39 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Pilulka.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Pilulka.cz

Použito 4456x    Končí 21.12.2017 Využít akci
2,75 %cashback

Pilulka.cz

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Nakoupit můžete z pohodlí domova, zaplatit rychle a bezpečně online a případně objednat expres kurýra, který Vám zboží do 4 hodin doveze až domů!

Internetový obchod, kterému záleží na vašem zdraví. Pilulka.cz nabízí volně prodejné léky, vitamínové doplňky, zdravou výživu, bylinkové čaje, zdravotnický materiál, zboží pro matku a dítě nebo hygienické prostředky. Nakupujte v pohodlí svého domova za příznivé ceny a s donáškou. Chřipková sezóna se blíží a vy nemáte čas jít do kamenné lékárny pro nějaké vitamíny a preventivní přípravky? Nezoufejte, Pilulka.cz za vás váš problém vyřeší. Objednejte si všechny potřebné výrobky z pohodlí domova a získejte příznivé ceny za každého počasí.

Jestliže si objednáte zboží nad 999 Kč, doprava po celé České republice bude zdarma. Obchod nabízí věrnostní program, za každých 100 získaných bodů získáte 1 Kč. Rubrika výprodej vás bude bavit. Každý den nové výrobky za skvělé ceny. Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte zavolat na telefonní číslo, které je uvedené na stránce eshopu a je dostupné od pondělí do pátku, od 9 do 17 hodin. Prověřená dostupnost a jistota, to je Pilulka.cz. Navíc můžete využít také Expres služby pro všechny obyvatele Prahy, dodání do 4 hodin.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Pilulka.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pilulka.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Bambule.cz - Adventní slevy až 40 %

Získejte zpět
až 2,75 % cashback
Bambule.cz - Adventní slevy až 40 %

Tescoma.cz - Tip na dárek: Dárkový poukaz

Získejte zpět
3,85 % cashback
Tescoma.cz - Tip na dárek: Dárkový poukaz
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?