3 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Adidas.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Adidas.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Adidas.cz
+ 3 % cashback

Akce 6 dní

3 % cashback
na všechny objednávky


Vemte prosím na vědomí, že u obchodu Adidas.cz nelze nijak prověřit případný nezaznamenaný cashback. Pro minimalizaci problémů se zaznamenáním dokončete objednávku vždy hned po prokliku z Refundo, bez návštěvy jiných stránek a bez použití slevových kupónů z jiných stránek.

U Adidas.cz získáte cashback i při nákupu z jejich mobilní aplikace. Aplikace Adidas.cz se však musí otevřít automaticky po prokliku z Refundo (nebo se vás systém zeptá na otevření aplikace) a musíte ji mít již před proklikem z Refundo nainstalovanou. V případě, že se vám aplikace po prokliku automaticky neotevře, nemůžeme cashback při nákupu z aplikace garantovat.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

U Adidas.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

71 dní
průměrná doba schválení

34,96 Kč
průměrná získaná částka


Adidas.cz

Adidas.cz – Oficiální stránka a e-shop adidas® Česká Republika nabízí nejnovější a největší online sortiment Adidas.

Řada Adidas spojuje ty nejlepší standardy kvality, technologie a inovace. Všechny produkty Adidas nejen skvěle vypadají, ale také nabízejí nepřekonatelný výkon.

Adidas zahrnuje dvě vrstvy, které se napojují na dvě velmi odlišné oblasti trhu s oblečením a obuví:

Adidas Originals: Odráží nadčasové dědictví Adidas.

V divizi Sport Performance: snaží se nabízet sportovcům nejfunkčnější a nejvýkonnější sportovní produkty ve všech kategoriích sportu. Výrobky Performance jsou navrženy s využitím nejnovějších technologií.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?