2,5 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Sephora.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Sephora.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 25 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Sephora.cz
+ 2,5 % cashback

Akce 6 dní

2,5 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Sephora.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

1 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

61 dní
průměrná doba schválení

53,65 Kč
průměrná získaná částka


Sephora.cz

Sephora.cz – Jedna z nějvětších světových společností prodávajících kosmetiku.

Sephora – to je i komplexní řada koupelových, pečujících produktů, líčení, doplňků a parfémů. Tyto kreativní a rafinované produkty nabízené v různých množstvích a variantách, jsou vyráběné na základě skutečných požadavků na kvalitu. Jsou vyráběné, aby krása představovala pro všechny přístupné, nekomplikované, hravé potěšení a byla vždy na čele nových trendů!

Dámské parfémy, pánské parfémy, dekorativní kosmetika, pečující kosmetika, vlasová péče: veškerou krásu naleznete v Sephoře.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?