Skylink.cz
0,4 € cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Skylink.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 0,4 € z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Skylink.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 0,4 €.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Skylink.cz
+ 0,4 € cashback

Akce 6 dní

0,4 € cashback
na všechny objednávky *


Cashback je poskytován za nového registrovaného zákazníka, který se zároveň alespoň 1x přihlásí na svůj účet v prvních 30 dnech od registrace.

U Skylink.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Skylink.cz

Skylink.cz – je největším poskytovatelem satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice se 100% pokrytím.

Více než 1 500 000 zákazníků Skylinku si vybírá z největší nabídky placených televizních programů z nichž mnoho je vysílaných v HD kvalitě.

Skylink už není jen televize u vás doma připojena k satelitní anténě - své oblíbené pořady nyní díky aplikaci Skylink Live TV můžete sledovat přes internet i na vaší chytré televizí, telefonu, tabletu nebo počítači a to kdykoli a kdekoli se právě nacházíte.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?