Pelikan.cz

Pelikan.cz - letenky

42,5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 42,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jít na Pelikan.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

169,69 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Pelikan.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Pelikan.cz

Použito 4659x    Končí 22.01.2018 Využít akci
42,5 %cashback

Pelikan.cz - letenky

Pelikan.cz – levné letenky online.

Pelikan.cz je internetový portál, který vám nabízí rezervaci a následný nákup letenek i bez kreditní karty, kdykoliv potřebujete. Najdete tam nejlepší ceny letenek více než 800 tradičních a nízkonákladových leteckých společností. Nabídky jsou tříděny od nejnižší ceny včetné letištních poplatků.

Pelikan.cz Vám nabízí jedinečnou možnost zakoupit si zároveň se svojí letenkou i kvalitní ubytování s pojištěním, čím vám šetří čas i peníze.

Jednotlivé cashback kategorie pro Pelikan.cz - letenky

Cashback z poplatku za vystavení letenky 42,5 %

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback 42,5 % za letenku se počítá z poplatku za vystavení realizované letenky. Poplatek za vystavení letenky (TKTFEE) zahrnuje náklady společnosti pelicantravel.com jako např. technologii a administraci spojenou se zprostředkováním koupě letenky. Za realizovanou letenku se považují letenky, které si klient prostřednicvím společnosti Pelikan rezervoval, řádně a včas za ně zaplatil a následně je nestornoval.
V případě letenek v akci, při použití slevového kupónu a dalších případech, kdy není poplatek za vystavení letenky účtován (lety s Aeroflot), je cashback 0%.

Cashback je připsán vždy za předcházející kalendářní měsíc nejpozději do 15. dne měsíce následujícího po řádně realizované letence.

U Pelikan.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pelikan.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tescoma.cz - 20% slevy na vše!

Získejte zpět
3,5 % cashback
Tescoma.cz - 20% slevy na vše!

Spartoo.cz - Slevy až - 60 %

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Slevy až - 60 %
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?