Pelikan.cz
až 100 Kč cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Pelikan.cz - letenky

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 100 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Pelikan.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 100 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Pelikan.cz
+ až 100 Kč cashback

Akce 6 dní

100 Kč cashback
Cashback za nákup letenky u běžné společnosti


42,5 % cashback
Cashback z poplatku za vystavení letenky u nízkonákladové společnosti


Cashback 42,5 % za letenku se počítá z poplatku za vystavení realizované letenky. Poplatek za vystavení letenky (TKTFEE) zahrnuje náklady společnosti pelicantravel.com jako např. technologii a administraci spojenou se zprostředkováním koupě letenky. Za realizovanou letenku se považují letenky, které si klient prostřednicvím společnosti Pelikan rezervoval, řádně a včas za ně zaplatil a následně je nestornoval.
V případě letenek v akci, při použití slevového kupónu a dalších případech, kdy není poplatek za vystavení letenky účtován (lety s Aeroflot), je cashback 0%.

Cashback je připsán vždy za předcházející kalendářní měsíc nejpozději do 15. dne měsíce následujícího po řádně realizované letence.

U Pelikan.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

3 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

2 dní
průměrná doba schválení

152,02 Kč
průměrná získaná částka


Pelikan.cz

Pelikan.cz – levné letenky online.

Pelikan.cz je internetový portál, který vám nabízí rezervaci a následný nákup letenek i bez kreditní karty, kdykoliv potřebujete. Najdete tam nejlepší ceny letenek více než 800 tradičních a nízkonákladových leteckých společností. Nabídky jsou tříděny od nejnižší ceny včetné letištních poplatků.

Pelikan.cz Vám nabízí jedinečnou možnost zakoupit si zároveň se svojí letenkou i kvalitní ubytování s pojištěním, čím vám šetří čas i peníze.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?