Pelikan.cz

Pelikan.cz - letenky

Získejte peníze za nákup na Pelikan.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 42,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

1 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

179,94 Kč
Jít na Pelikan.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na Pelikan.cz

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Pelikan.cz

Použito 3761x    Končí 29.08.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.

Přidat recenzi Recenze Pelikan.cz od našich uživatelů


e563c0a2b2d44ab491d3db6b9c3234a8-10968
Patrik D.
11. listopadu 2014
Doporučuji obchod

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace


  • Dobré zkušenosti
  • Nic

Můžu jenom doporučit :)


Všechny recenze Pelikan.cz (1)

42,5 %cashback

Pelikan.cz - letenky

Pelikan.cz – levné letenky online.

Pelikan.cz je internetový portál, který vám nabízí rezervaci a následný nákup letenek i bez kreditní karty, kdykoliv potřebujete. Najdete tam nejlepší ceny letenek více než 800 tradičních a nízkonákladových leteckých společností. Nabídky jsou tříděny od nejnižší ceny včetné letištních poplatků.

Pelikan.cz Vám nabízí jedinečnou možnost zakoupit si zároveň se svojí letenkou i kvalitní ubytování s pojištěním, čím vám šetří čas i peníze.

Jednotlivé cashback kategorie pro Pelikan.cz - letenky

Cashback z poplatku za vystavení letenky 42,5 %

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback 42,5 % za letenku se počítá z poplatku za vystavení realizované letenky. Poplatek za vystavení letenky (TKTFEE) zahrnuje náklady společnosti pelicantravel.com jako např. technologii a administraci spojenou se zprostředkováním koupě letenky. Za realizovanou letenku se považují letenky, které si klient prostřednicvím společnosti Pelikan rezervoval, řádně a včas za ně zaplatil a následně je nestornoval.
V případě letenek v akci, při použití slevového kupónu a dalších případech, kdy není poplatek za vystavení letenky účtován (lety s Aeroflot), je cashback 0%.

Cashback je připsán vždy za předcházející kalendářní měsíc nejpozději do 15. dne měsíce následujícího po řádně realizované letence.

U Pelikan.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Pelikan.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Bonprix.cz - Letní slevy

Získejte zpět 4,5 % cashback
Bonprix.cz - Letní slevy

Feedo.cz - Dárky pro děti a nové akce

Získejte zpět 1 % cashback
Feedo.cz - Dárky pro děti a nové akce

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo