Leontyna.cz

Leontyna.cz

3,5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

32,47 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Leontyna.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Leontyna.cz

Použito 6161x    Končí 29.09.2018 Využít akci
3,5 %cashback

Leontyna.cz

Online nákupní galerie.

Možná byste se mylně domnívali, že tento internetový obchod se zabývá dětským zbožím. Opak je, ale pravdou. Módní oblečení pro ženy i muže. Plavky, spodní prádlo, bytový textil, kosmetika, parfémy, elektronika, dům a zahrada, košile, kalhoty a další oblečení pro všechny příležitosti. Čtyři garance, které si pro vás připravil tento internetový obchod, jsou pro vás jistě přínosem. Garance vrácení peněz, nákup za nejnižší ceny, více než 70 tisíc spokojených zákazníků, doprava zdarma nad 999 Kč. Jestliže nebudete se svým zbožím spokojeni, můžete je vrátit. Spokojený zákazník je u této společnosti na prvním místě. Plno akčních nabídek, které jsou každý den aktualizované. Stránka je vhodná pro dárek k Vánocům či narozeninám. Dokonce i PC a doplňky pro vášnivé IT specialisty. Pro informace volejte na zákaznickou linku nebo napište email na info@leontyna.cz. Jestliže bydlíte v Přerově nebo jeho okolí, máme pro vás dobrou zprávu. Můžete si své zboží vyzvednout a nečekat na dopravu.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Leontyna.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Feedo.cz - Slevománie

Získejte zpět
až 3 % cashback
Feedo.cz - Slevománie

Vivantis.cz - Podzimní Vivadays

Získejte zpět
až 10 % cashback
Vivantis.cz - Podzimní Vivadays
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?