Kuponplus.cz

Kuponplus.cz

15 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 15 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Průměrná získaná částka:

13,42 Kč

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Kuponplus.cz

Použito 5485x    Končí 01.06.2018 Využít akci
15 %cashback

Kuponplus.cz

Kuponplus.cz vám nabízí širokou škálu zajímavých produktů, které vás svojí cenou přímo šokují. Internetová stránka nabízí standardní členění svých rubrik, ve kterém se snadno hledá a orientuje. Kupóny, které si zde zakoupíte, vás opravňují ke slevě. Cenu po slevě zaplatíte přímo u poskytovatele služby. Tím způsobem vám kuponplus.cz poskytují garantovanou slevu. Výběr služeb přenechají jen a jen vám. Tato stránka není úplně typická, tak jako známe internetové obchody nabízející vouchery. Tato stránka totiž nabízí jen slevové kupony, které poté uplatníte až při placení v daném objektu – restaurace, hotel, adrenalinové centrum. Celkový dojem ze stránky je velmi dobrý. Nejsou zde přehnané, neonové nápisy, stránka působí pěkně a dobře se v ní vyhledává. Od roku 2011, kdy byl poprvé spuštěn, se tento obchod stal vyhledávaným zdrojem internetových slev. Zaručit vám mohou kvalitní a levné zboží. Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku, kde vám jistě ochotně poradí.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Kuponplus.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Kuponplus.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Prodeti.cz - Tipy na dárky ke Dni dětí

Získejte zpět
4 % cashback
Prodeti.cz - Tipy na dárky ke Dni dětí

Hervis.cz - Novinka!

Získejte zpět
2 % cashback
Hervis.cz - Novinka!
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?