Kuponplus.cz

Kuponplus.cz

Získejte peníze za nákup na Kuponplus.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 15 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

5 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

13,42 Kč
Jít na Kuponplus.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Příklad získání peněz za nákup na Kuponplus.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Kuponplus.cz

Použito 3929x    Končí 26.09.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.

Přidat recenzi Recenze Kuponplus.cz od našich uživatelů


eafc62df8fe15da1e6b2e41116c280d8-68842
Iveta T.
04. listopadu 2016
Doporučuji obchod

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace


  • dobré ceny za balíčky

přehledné stránky, zajímavé nabídky


Všechny recenze Kuponplus.cz (5)

15 %cashback

Kuponplus.cz

Kuponplus.cz vám nabízí širokou škálu zajímavých produktů, které vás svojí cenou přímo šokují. Internetová stránka nabízí standardní členění svých rubrik, ve kterém se snadno hledá a orientuje. Kupóny, které si zde zakoupíte, vás opravňují ke slevě. Cenu po slevě zaplatíte přímo u poskytovatele služby. Tím způsobem vám kuponplus.cz poskytují garantovanou slevu. Výběr služeb přenechají jen a jen vám. Tato stránka není úplně typická, tak jako známe internetové obchody nabízející vouchery. Tato stránka totiž nabízí jen slevové kupony, které poté uplatníte až při placení v daném objektu – restaurace, hotel, adrenalinové centrum. Celkový dojem ze stránky je velmi dobrý. Nejsou zde přehnané, neonové nápisy, stránka působí pěkně a dobře se v ní vyhledává. Od roku 2011, kdy byl poprvé spuštěn, se tento obchod stal vyhledávaným zdrojem internetových slev. Zaručit vám mohou kvalitní a levné zboží. Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku, kde vám jistě ochotně poradí.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Kuponplus.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Kuponplus.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Mall.cz - Předsezonní výprodej sportovního vybavení

Získejte zpět
až 4 % cashback
Mall.cz - Předsezonní výprodej sportovního vybavení

Douglas.cz - 2+1 zdarma na make-up

Získejte zpět
4 % cashback
Douglas.cz - 2+1 zdarma na make-up
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?