Kuponplus.cz

V obchodě již není nabízen cashback

15 % cashback
na všechny objednávky


U Kuponplus.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

5 lidí hodnotilo obchod


50
transakcí

13,42 Kč
průměrná získaná částka


Kuponplus.cz

Kuponplus.cz vám nabízí širokou škálu zajímavých produktů, které vás svojí cenou přímo šokují. Internetová stránka nabízí standardní členění svých rubrik, ve kterém se snadno hledá a orientuje. Kupóny, které si zde zakoupíte, vás opravňují ke slevě. Cenu po slevě zaplatíte přímo u poskytovatele služby. Tím způsobem vám kuponplus.cz poskytují garantovanou slevu. Výběr služeb přenechají jen a jen vám. Tato stránka není úplně typická, tak jako známe internetové obchody nabízející vouchery. Tato stránka totiž nabízí jen slevové kupony, které poté uplatníte až při placení v daném objektu – restaurace, hotel, adrenalinové centrum. Celkový dojem ze stránky je velmi dobrý. Nejsou zde přehnané, neonové nápisy, stránka působí pěkně a dobře se v ní vyhledává. Od roku 2011, kdy byl poprvé spuštěn, se tento obchod stal vyhledávaným zdrojem internetových slev. Zaručit vám mohou kvalitní a levné zboží. Pokud budete mít nějaký dotaz, neváhejte kontaktovat zákaznickou linku, kde vám jistě ochotně poradí.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?