Parfemy.cz
1,5 % – 1,05 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Parfemy.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Parfemy.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 15 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Parfemy.cz
+ až 1,5 % cashback

Akce 6 dní

1,5 % cashback
Nový zákazník


1,05 % cashback
Stávající zákazník


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Parfemy.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

107 lidí hodnotilo obchod


1600
transakcí

61 dní
průměrná doba schválení

74,63 Kč
průměrná získaná částka


Parfemy.cz

Parfemy.cz je internetová parfumerie, kde koupíte parfémy levně se slevou 40–60%.

Parfemy.cz nabízejí svým zákaznicím, ale i zákazníkům, jistotu, férové jednání, rychlé a nejlevnější dodání. Přesvědčte se sami, na internetové stránce parfemy.cz se dozvíte veškeré informace o této firmě. Protože je firma na trhu již 14 let, může se pochlubit více než 2 miliony spokojenými objednávkami. Kdyby se vám přece jen stalo, že nebudete se svým zbožím spokojeni, můžete jej vrátit, dle smluvních podmínek, které jsou k nahlédnutí na stránce parfémů. Parfémy.cz si pro vás každý den připravují akce a slevové kupony, dopravu zdarma nebo akční balíčky, nenechte si je ujít a nechte si novinky posílat na váš e-mail. Dárkové sady jsou ideálním řešení pro vánoce, narozeniny nebo svátky vašich nejbližších, podívejte se sami jaké kosmetické přípravky parfemy.cz nabízejí. Kosmetika je rozdělena do sekcí dle částí těla – obličej, tělo, vlasy a ostatní. Nechte se hýčkat za příjemnou cenu a ještě lepší dopravu. Navštivte parfemy.cz a proklikejte se na svoje pohodlí, které si můžete dopřát kdykoliv během roku.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?