Booking.com

Booking.com

Získejte peníze za nákup na Booking.com.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

25 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

114,66 Kč
Jít na Booking.com Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na Booking.com

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na Booking.com

Použito 3123x    Končí 06.05.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.

Přidat recenzi Recenze Booking.com od našich uživatelů


7125c6ac8f9c554b8de1d16c15bcc057-77101
MEHMET NACI K.
14. července 2016
Doporučuji obchod

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace


  • THE BEST

ALWAYS THE BEST.....


Všechny recenze Booking.com (25)

2 % - 3 %cashback

Booking.com

Booking.com je největší online rezervační systém hotelů na světě. Pokud si chcete rezervovat hotel nebo hostel je Booking.com pro vás to pravé místo.

Nejlepší vyhledávání ubytování po celém světě – to je Booking.com. Kdy jindy než právě nyní objednat ty nejlepší dovolenkové destinace. Příjemné ceny, slevy na vybraná ubytování a kvalitní služby. Ať už se chystáte na odpočinkový pobyt nebo aktivní dovolenou, svůj vysněný hotel si zde určitě najdete. Hory, moře, krásy českých zemí nebo exotika, většina ubytovacího zařízení je právě zaevidována na Booking.com a tak se můžete těšit na opravdu pestrou nabídku. Z vlastní zkušenosti můžeme internetovou stránku doporučit. Už si nedokážeme vyhledávat ubytování někde jinde. Pokud jste zvyklí jezdit na vlastní pěst, není nic jednoduššího než do přehledného vyhledávače na Booking.com naklikat požadovanou oblast, datum ubytování a řazení dle vaší představy. V nabídce si můžete vybrat, která kritéria by měl hotel splňovat (wi-fi, vzdálenost od moře, počet hvězdiček, atd.). Neváhejte a najděte si svůj vysněný hotel pro vaší pohádkovou dovolenou ještě dnes. Akce a různé speciální nabídky jsou samozřejmostí.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Pro správné zaznamenání cashbacku je nutné udělat rezervaci z okna / panelu, které se vám otevře po prokliku z Refundo. V opačném případě, při použití jiného okna / panelu, může dojít k nezaregistrování odměny za rezervaci!

Cashback bude schválen až 1 měsíc poté, co se pobyt rezervovaný pomocí Booking.com uskuteční.

Vezměte prosím také na vědomí, že ceny za obytování se přavádějí z místích měn na eura a při připsání na Refundo.cz se převádějí na koruny.
Výše cashbacku se také odvíjí od typu ubytování, lokality a sezóny. Mimo sezónu a pokud mají provozovatelé dostatek volných lůžek je cashback vyšší. V sezóně pak může být nižší.
Díky tomuto procesu nemůžeme zaručit přesný cashback, ale může se pohybovat v rozmezí 2 % - 3 %.

Cashback nemusí být vyplacen, pokud použijete při rezervaci jiný slevový kód, než který je nabízen zde na Refundo.cz.

U Booking.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu Booking.com" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

eBay.com - Novinka!

Získejte zpět až 0,7 % cashback
eBay.com - Novinka!

Cellbes.cz - Čím větší nákup, tím vyšší sleva!

Získejte zpět 3 % cashback
Cellbes.cz - Čím větší nákup, tím vyšší sleva!

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo