Booking.com
4 % – 2 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Booking.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Booking.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Sleva 15 % a více na pobyty u nás i v zahraničí
+ až 4 % cashback
Akce 67 dní


4 % – 2 % cashback
na všechny objednávky *


Pro správné zaznamenání cashbacku je nutné udělat rezervaci z okna / panelu, které se vám otevře po prokliku z Refundo. V opačném případě, při použití jiného okna / panelu, může dojít k nezaregistrování odměny za rezervaci!
V době rezervace je nutné mít zobrazeno logo Refundo.cz přímo na stránce booking.com v horní části obrazovky.

Cashback bude schválen až 1 měsíc poté, co se pobyt rezervovaný pomocí Booking.com uskuteční.

Vezměte prosím také na vědomí, že ceny za obytování se přavádějí z místích měn na eura a při připsání na Refundo.cz se převádějí na koruny.
Výše cashbacku se také odvíjí od typu ubytování, lokality a sezóny. Mimo sezónu a pokud mají provozovatelé dostatek volných lůžek je cashback vyšší. V sezóně pak může být nižší.
Díky tomuto procesu nemůžeme zaručit přesný cashback, ale může se pohybovat v rozmezí 2 % - 4 %.

Cashback nemusí být vyplacen, pokud použijete při rezervaci jiný slevový kód, než který je nabízen zde na Refundo.cz.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Booking.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

53 lidí hodnotilo obchod


16000
transakcí

35 dní
průměrná doba schválení

109,87 Kč
průměrná získaná částka


Booking.com

Booking.com je největší online rezervační systém hotelů na světě. Pokud si chcete rezervovat hotel nebo hostel je Booking.com pro vás to pravé místo.

Nejlepší vyhledávání ubytování po celém světě – to je Booking.com. Kdy jindy než právě nyní objednat ty nejlepší dovolenkové destinace. Příjemné ceny, slevy na vybraná ubytování a kvalitní služby. Ať už se chystáte na odpočinkový pobyt nebo aktivní dovolenou, svůj vysněný hotel si zde určitě najdete. Hory, moře, krásy českých zemí nebo exotika, většina ubytovacího zařízení je právě zaevidována na Booking.com a tak se můžete těšit na opravdu pestrou nabídku. Z vlastní zkušenosti můžeme internetovou stránku doporučit. Už si nedokážeme vyhledávat ubytování někde jinde. Pokud jste zvyklí jezdit na vlastní pěst, není nic jednoduššího než do přehledného vyhledávače na Booking.com naklikat požadovanou oblast, datum ubytování a řazení dle vaší představy. V nabídce si můžete vybrat, která kritéria by měl hotel splňovat (wi-fi, vzdálenost od moře, počet hvězdiček, atd.). Neváhejte a najděte si svůj vysněný hotel pro vaší pohádkovou dovolenou ještě dnes. Akce a různé speciální nabídky jsou samozřejmostí.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?