4 % – 2 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Booking.com

Získejte peníze za nákup na Booking.com.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Jak Refundo.cz funguje?

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Booking.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Slevové kódy, akce a slevy

Sleva 15 % a více na sezónní nabídky na pobyty doma i v zahraničí

+ až 4 % cashback

Akce   61 dní


Cashback kategorie u Booking.com

4 % – 2 % cashback
na všechny objednávky

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Pro správné zaznamenání cashbacku je nutné udělat rezervaci z okna / panelu, které se vám otevře po prokliku z Refundo. V opačném případě, při použití jiného okna / panelu, může dojít k nezaregistrování odměny za rezervaci!
V době rezervace je nutné mít zobrazeno logo Refundo.cz přímo na stránce booking.com v horní části obrazovky.

Cashback bude schválen až 1 měsíc poté, co se pobyt rezervovaný pomocí Booking.com uskuteční.

Vezměte prosím také na vědomí, že ceny za obytování se přavádějí z místích měn na eura a při připsání na Refundo.cz se převádějí na koruny.
Výše cashbacku se také odvíjí od typu ubytování, lokality a sezóny. Mimo sezónu a pokud mají provozovatelé dostatek volných lůžek je cashback vyšší. V sezóně pak může být nižší.
Díky tomuto procesu nemůžeme zaručit přesný cashback, ale může se pohybovat v rozmezí 2 % - 4 %.

Cashback nemusí být vyplacen, pokud použijete při rezervaci jiný slevový kód, než který je nabízen zde na Refundo.cz.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Booking.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Přidat recenzi Booking.com – recenze od našich uživatelů

Tereza O.
14. září 2020
Doporučuji obchod
Hodnocení:

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace

  • vše proběhlo v pořádku
  • nic

Jako vždy nic zajímavého ke komentáři. Zboží někdy je v pohodě a někdy je hrozné. Někdy přijde za chvíli a někdy na to čekám dva měsíce


Všechny recenze Booking.com (55)

Více o Booking.com

Jedná se o největší světový portál zprostředkovávající ubytovací služby, dopravu či letenky. Společnost Booking.com B.V. sídlí v Amsterdamu v Nizozemsku a na mezinárodní úrovni je podporována 198 pobočkami v 70 zemích celého světa. Služeb Booking.com využívá každý den více než milion a půl zákazníků z celého světa, Pokud tedy chcete někam cestovat a sháníte levné a přitom kvalitní ubytování, pak jsou stránky Booking.com určeny právě vám. 

Booking.com v češtině

Portál Booking.com je k dispozici ve více než čtyřiceti jazykových mutacích, přičemž jeden z podporovaných jazyků je čeština. Letenky a ubytování po celém světě tak můžete bez problémů rezervovat ve svém mateřském jazyce. Booking.com navíc nabízí i podporu v českém jazyce na mailu i na telefonu.

Rezervace na Booking.com – jak to funguje

Zarezervovat ubytování na Booking.com je velmi snadné. Na úvodní stránce portálu je vyhledávací aplikace, kam jen zadáte lokalitu kde sháníte ubytování, doplníte od kdy do kdy chcete ubytování rezervovat a pro kolik osob, kliknete na tlačítko “Hledat“ a pak už jen vybíráte konkrétní ubytovací zařízení. Výsledky je možné řadit podle ceny, kvality či hodnocení uživatelů. Pak už jen provedete rezervaci a platbu a můžete se začít těšit na dovolenou či výlet. Podobně jednoduchý je i proces rezervace letenky či jiného typu dopravy.

Rezervaci na Booking.com lze bezplatně zrušit, a to po dobu, která je u každého ubytování stanovena individuálně dle podmínek konkrétního ubytovacího zařízení. Navíc je často k dispozici možnost zrušení rezervace zdarma a pak neplatíte za zrušení žádné poplatky.

Nabídka ubytování na Booking.com

Nabídka ubytování na Booking.com je velmi široká. Naleznete zde levné i exkluzivní hotely. Ubytování v apartmánech či bungalovech u moře. Booking.com je tak možné využít k jakémukoliv typu dovolené – od jednolůžkového pokoje v hotelu v centru města, přes apartmán v lyžařském středisku až po nádherný bungalov u moře.

Co dalšího kromě ubytování Booking.com nabízí

Kromě ubytování a pobytů nabízí Booking.com i možnost rezervace letenky, rezervace pronájmu automobilu, rezervaci letištních taxi či rezervaci turistických atrakcí. A to vše na různých lokalitách po celém světě a navíc v češtině.

55 lidí hodnotilo obchod

18000
transakcí

33 dní
průměrná doba schválení

112,63 Kč
průměrná získaná částka

Booking.com

Booking.com je největší online rezervační systém hotelů na světě. Pokud si chcete rezervovat hotel nebo hostel je Booking.com pro vás to pravé místo.

Nejlepší vyhledávání ubytování po celém světě – to je Booking.com. Kdy jindy než právě nyní objednat ty nejlepší dovolenkové destinace. Příjemné ceny, slevy na vybraná ubytování a kvalitní služby. Ať už se chystáte na odpočinkový pobyt nebo aktivní dovolenou, svůj vysněný hotel si zde určitě najdete. Hory, moře, krásy českých zemí nebo exotika, většina ubytovacího zařízení je právě zaevidována na Booking.com a tak se můžete těšit na opravdu pestrou nabídku. Z vlastní zkušenosti můžeme internetovou stránku doporučit. Už si nedokážeme vyhledávat ubytování někde jinde. Pokud jste zvyklí jezdit na vlastní pěst, není nic jednoduššího než do přehledného vyhledávače na Booking.com naklikat požadovanou oblast, datum ubytování a řazení dle vaší představy. V nabídce si můžete vybrat, která kritéria by měl hotel splňovat (wi-fi, vzdálenost od moře, počet hvězdiček, atd.). Neváhejte a najděte si svůj vysněný hotel pro vaší pohádkovou dovolenou ještě dnes. Akce a různé speciální nabídky jsou samozřejmostí.

Podobné obchody

Nově přidané obchody

Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?