TopProstěradla.cz
2,1 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

TopProstěradla.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,1 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na TopProstěradla.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 21 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na TopProstěradla.cz
+ 2,1 % cashback

Akce 7 dní

2,1 % cashback
na všechny objednávky


U TopProstěradla.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4 lidí hodnotilo obchod


80
transakcí

82 dní
průměrná doba schválení

41,44 Kč
průměrná získaná částka


TopProstěradla.cz

E-shop TopProstěradla.cz prodává bytový textil a ložní prádlo z České republiky, té nejvyšší kvality. Ať již u nich koupíte prostěradlo či povlečení, vždy si můžete být jistí, že před jeho uvedením do prodeje musí zboží nejprve projít jejich vlastním testem kvality – především několikanásobným praním, aby mohli zaručit barevnou a materiálovou stálost.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?