1,5 % – 0 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

SvětCukrářů.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na SvětCukrářů.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 15 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na SvětCukrářů.cz
+ až 1,5 % cashback

Akce 6 dní

1,5 % cashback
Nový zákazník (nikdy nenakoupil nebo je poslední nákup starší než 6 měsíců)


0 % cashback
Stávající zákazník


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U SvětCukrářů.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4 lidí hodnotilo obchod


7
transakcí

18 dní
průměrná doba schválení

10,52 Kč
průměrná získaná částka


SvětCukrářů.cz

SvětCukrářů.cz – internetový prodej cukrářských potřeb a surovin, vybavení na pečení, nádobí, pomůcek pro dekorace a stolování. Nabízejí potahovací hmoty, marcipán, ovocné gely, polevy, potravinářské barvy a aroma. Najdete zde i modelovací pomůcky, trubičky, ...

Se Světem cukrářů se jakékoliv pečení jednoduše promění v umění, protože se správným vybavením je to zkrátka hračka. Všechno potřebné pro všechny začátečníky i pokročilé je k dispozici v největším e-shopu na českém trhu Svět cukrářů, a to ať už se jedná o suroviny na výrobu, cukrářské či pekařské potřeby, nebo doplňky na stolování. Potěšit své blízké čerstvě upečenou kremrolí a doma připravenými makrónkami nebylo nikdy jednodušší. Myslíme navíc i na ty, kteří shánějí suroviny bez lepku, AZO barviv nebo vyžadují suroviny bez geneticky modifikovaných surovin. To všechno k výběru pohodlně na jednom místě.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?