3 % – 0,75 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Tera.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Tera.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

V případě použití slevového kupónu odjinud než z Refundo může dojít k nepřipsání cashbacku za nákup.


10% slevový kód na repasované notebooky a PC v celkové výši nad 5 000 Kč s DPH
10 % sleva + až 3 % cashback

Kupón   31.12.2021

2% slevový kód na předváděcí notebooky v celkové výši nad 20 000 Kč s DPH
2 % sleva + až 3 % cashback

Kupón   31.12.2021

30 % slevový kód na Lenovo Yoga Book 10
30 % sleva + až 3 % cashback

Kupón   31.5.2021

3 % cashback
Produkty – Repasované a Výprodej


1,5 % cashback
Předváděcí produkty


0,75 % cashback
Ostatní produkty


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Tera.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Tera.cz

Tera.cz – Levné notebooky, předváděcí notebooky, repasované notebooky, nové notebooky, repasované počítače, předváděcí počítače, mobilní telefony a tablety a příšlušenství. Široká nabídka produktů značek HP, Lenovo, Dell, Asus, Acer, Fujitsu, Toshiba.

Repasované notebooky a počítače
Jedná se o použité zboží, které pochází převážně z operativních leasingů nadnárodních korporací. Tyto produkty následně prochází profesionální repasí přímo u výrobce a ještě vstupní kontrolou, díky které je zajištěna maximální kvalita a spolehlivost. Zboží se vyznačuje vysokou kvalitou profesionálních modelových řad za zlomek původní ceny. U tohoto typu zboží mohou být viditelné kosmetické vady – drobná povrchová poškození, která odpovídají pravidelnému používání.

Předváděcí notebooky, počítače a Apple Iphone
Jedná se o nejbližší alternativu k novým produktům, protože tento typ sortimentu zahrnuje vystavené zboží, nevyprodané skladové zásoby výrobce či produkty krátkodobě použité pro marketingové účely. Vyznačují se kvalitou nových produktů, ovšem s výrazně nižší cenou.

Z operativního leasingu
Specializuji se i na odkup špičkové výpočetní techniky z operativních leasingů. Nabízí několik vybraných špičkových modelů, většinou 1 – 3 roky starých za zlomek jejich pořizovací ceny. Známky opotřebení těchto produktů jsou naprosto minimální.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?