Luxusní-Pera.cz
5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Luxusní-Pera.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Luxusní-Pera.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Luxusní-Pera.cz
+ 5 % cashback

Akce 6 dní

5 % cashback
na všechny objednávky


U Luxusní-Pera.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


6
transakcí

74 dní
průměrná doba schválení

78 Kč
průměrná získaná částka


Luxusní-Pera.cz

Pište se stylem a elegancí. Luxusní pera – pera Parker, Waterman, Lamborghini, Ferrari.

Chystá se z vašeho okolí někdo maturovat nebo promovat? Tak na internetové stránce luxusni-pera.cz naleznete ten pravý dárek pro tyto příležitosti. Luxusní pera všech velikostí, materiálů a stylu jsou tu připravena právě pro vás. Vhodný dárek i pro vánoce nebo narozeniny někoho významného. Plnicí pera, keramická pera, kuličková pera, kaligrafická pera, ale i grafitové tužky, diáře, ruční papír, pouzdra na pera nebo stolní soupravy. Originální dárek, který obdarované určitě zahřeje u srdce. Vhodný také jako dárek pro šéfa, dědečka či tchána. Pište se stylem a elegancí, toto hlásá motto této internetové stránky. Do kanceláře, při podpisu důležité smlouvy nebo do školy k maturitě či promoci. Nemůžete si přát vhodnější dárek, který vše řekne za vás. Takové to speciální příležitosti bývají většinou jednou za život, proto kupte výjimečné luxusní pero, které bude tím pravým dárkem. Jestliže si objednáte nad 1900 Kč, budete mít dopravu zdarma. Balíček je dodáván standardně PPL nebo českou poštou. 

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?