4 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

FlixBus.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na FlixBus.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na FlixBus.cz
+ 4 % cashback

Akce  6 dní

4 % cashback
na všechny objednávky


Pro bezproblémové zaznamenání cashbacku je nutné udělat proklik do obchodu až nejdříve po 30 minutách od poslední návštěvy webu Flixbus.cz

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U FlixBus.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

5 lidí hodnotilo obchod


500
transakcí

1 dní
průměrná doba schválení

6,67 Kč
průměrná získaná částka


FlixBus.cz

FlixBus.cz – cestuj levně autobusem – 100 000 denních spojů, až 900 destinací, více než 20 evropských zemí.

FlixBus je jeden z nejsilnějších operátorů dálkových autobusů, který propojuje města napříč celou Evropou. Nyní propojují více než 700 měst v 16 zemích a nabídku každý den rozšiřují. Díky cenám jízdenek již od 125 Kč a jednoduchému způsobu rezervace poskytují milionům cestujících možnost objevovat svět za málo peněz, pohodlně a bezpečne.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?