5 % – 1 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

EndorphinRepublic.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na EndorphinRepublic.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na EndorphinRepublic.cz
+ až 5 % cashback

Akce 6 dní

5 % cashback
Neregistrovaní zákazníci – Oblečení


3 % cashback
Neregistrovaní zákazníci – Obuv


2,5 % cashback
Neregistrovaní zákazníci – Lyžařské vybavení a doplňky; Ostatní zboží a služby


1,5 % cashback
Neregistrovaní zákazníci – Kola, elektrokola, cyklovybavení a služby


1 % cashback
Registrovaní zákazníci se zákaznickou kartou (včetně registrovaných do newsletteru) – všechno zboží a služby; Neregistrovaní zákazníci – zboží ve slevě vyšší než 30 % nebo zboží ve výprodeji


0 % cashback
Dárkové poukazy


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U EndorphinRepublic.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


1
transakcí

71 dní
průměrná doba schválení

28,82 Kč
průměrná získaná částka


EndorphinRepublic.cz

EndorphinRepublic.cz – Endorphin Republic je více než obchod specializovaný na lyžování, cyklistiku a běh. Je to "území" pro Vás, kteří chcete v životě i sportu vždy více.

Ať už posouváte hranice svých cyklistických a běžeckých možností nebo dobýváte zasněžený vrchol, Endorphin Republic se stará o to, abyste byli vždy špičkově vybaveni, profesionální připraveni a mohli si užívat výsledný pocit štěstí, svobody a zadostiučinění.

Každou sezónu vybírají po celém světě a zejména ve Švýcarsku u jejich dvorního dodavatele SCOTT to nejinovativnější a technologicky nejpropracovanější značkové sportovní vybavení pro cyklistiku, lyžování a běh. To Vám přinášejí skrze e-shop Endorphinrepublic.cz a síť 6 prodejen a testovacích center v ČR. Protože i estetika tvoří zážitek, kladou důraz i na design všech jejich produktů.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?