VaseCocky.cz
4 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

VaseCocky.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 4 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na VaseCocky.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 40 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na VaseCocky.cz
+ 4 % cashback

Akce 6 dní

4 % cashback
na všechny objednávky


U VaseCocky.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

14 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

2 dní
průměrná doba schválení

32,66 Kč
průměrná získaná částka


VaseCocky.cz

Kontaktní čočky a příslušenství od profesionálů. 99 % variant produktů skladem. Acuvue, Air Optix, Focus, Surevue, Proclear, Dailies, Freshlook.

Máte problémy se zrakem a nebaví vás nosit brýle? Chcete být módní, sexy a nezávislí? Internetový obchod vasecocky.cz je tím pravým ořechovým pro vás. Obchod se specializuje na kontaktní čočky a veškeré doplňky a nutné zboží kolem vašeho komfortu při péči o čočky a vše zdraví. Firma se může pochlubit nejširším sortimentem ve střední Evropě, nízkými cenami, které jsou dostupné pro každého z vás, garancí kvality, expres doručení – expedice ještě tentýž den po objednání do 14 hodin. Také bonusový program, který vám udělá radost, je nabitý nejrůznějšími dárky a výhodami. Jestliže si nebudete vědět rady, zavolejte na zákaznickou linku, kde vám zdarma poradí jaké zboží si koupit, abyste byli spokojeni. Pokud budete chtít zboží reklamovat, není problém. Koupili jste si kontaktní čočky u vasecocky.cz a změnili se vám parametry oční vady? Pošlete čočky zpět firmě a ta vám na oplátku pošle úplně nové, vyhovující vaší aktuální oční vadě. Jen do 365 dní od koupi. Proklikejte se zajímavou nabídkou.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?