Patro.cz

Patro.cz

0 % - 1,9 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 1,9 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Nakoupit přes Refundo Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Průměrná získaná částka:

12,19 Kč

Příklad získání peněz za nákup na Patro.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na Patro.cz

Použito 6176x    Končí 01.10.2018 Využít akci
0 % - 1,9 %cashback

Patro.cz

Patro.cz – vše pod jednou střechou. Nakupujte elektroniku, počítače, notebooky, LCD televizory, kuchyňské potřeby, knihy, dárkové zboží a další zboží z několika stovek kategorií za výhodné ceny.

Jednotlivé cashback kategorie pro Patro.cz

Produkty Tescoma, šperky a dárkové předměty 3,5 %   Sportovní vybavení, knihy a hračky, kabelky a kufry, nářadí nebo domácí potřeby a bytové doplňky 1,9 %
Domácí spotřebiče a svítidla, obuv a oblečení, kancelářské potřeby, lékárenské produkty, elektroniku, drogerie 1,05 %   Zahradních potřeby a nástroje, jako jsou polostřihy, plachty, fólie, pily a ostatní zahradní stroje 0,7 %
Mobilní telefony, hry na PC a konzole, hardware a GPS, fototechnika, produkty auto-moto 0 %  

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

U Patro.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4Fstore.cz - Sleva 30 % na novou kolekci Podzim/Zima 2018

Získejte zpět
2,2 % cashback
4Fstore.cz - Sleva 30 % na novou kolekci Podzim/Zima 2018

ChiaShake.cz - Novinka!

Získejte zpět
10 % cashback
ChiaShake.cz - Novinka!
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?