Okuma naviják Ceymar XT CXT-35FD 7+1bb inc. Alu spare spool

Okuma  |  LKbaits.cz

Okuma naviják Ceymar XT CXT-35FD 7+1bb inc. Alu spare spool
1 699 Kč
Cashback až 5,76 %
Velmi kvalitní přívlačový naviják vyšší třídy s lehkým grafitovým tělem od značky Okuma.
Naviják je odolný proti korozi a vybavený ložisky z nerezové oceli, která taktéž odolávají korozi. Precizně strojově obráběné převody zajišťují hladký chod. Pevná hliníková, strojově obráběná klička je zakončena lehkou EVA koncovkou pro maximální komfort.
VLASTNOSTI A VÝHODY
Multidiskový japonský brzdový systém
7BB+1RB ložisek pro dokonale hladký chod (6BB+1RB ložisek u velikosti 10)
1 válečkové ložisko pro systém Quick-Set anti-reverse
Precizní strojově obráběné mosazné převody
Grafitové tělo odolné vůči korozi
Pevná hliníková klička s EVA koncovkou pro maximální komfort
Precizní eliptický navíjecí systém (křížové navíjení)
Strojově obráběná hliníková cívka
RESII: Rotor Equalizing System – počítačově vyvážený rotor
LCS: Line Control Spool – speciální odhozová hrana cívky pro delší hody
Náhradní hliníková cívka
Hmotnost
269 g
Kapacita
195 m/0,25 mm
Model
CXT 35
Náhradní cívky
Ano
Počet ložisek
8
Převod
5:1
Velikost
35
Výrobce
OKUMA
Zobrazit více

Kde koupit

Podobné zboží

LKbaits.cz

LKbaits.cz – Nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření.

Doménou LK Baits je především vývoj, výroba a produkce kvalitních produktů pro náročné kapraře. Především patentově chráněné NUTRIGO, CUC! a ostatní výrobky patří k absolutní špičce na trhu. Výjimečnost těchto produktů spočívá především v odbornosti, použití kvalitních surovin a patentované technologie konzervace (produkty jsou přírodně stabilizované).

LK Baits – Lukáš Krása pochází z České republiky a je jedním z největších producentů návnad a nástrah na evropském trhu.